Barbera absolvoval operaci předloktí

Hector Barbera byl dnes operován kvůli potížím s pravým předloktím. Zákrok provedl Dr. Mir v Barceloně.

Jezdce týmu Avintia Racing trápily v posledních třech závodech potíže s pravým předloktím. Dnes musel navštívit kliniku v Barceloně, kde absolvoval důkladnější vyšetření. Byla provedena magnetická rezonance pravého předloktí. Po ní bylo rozhodnuto, že bude nutná operace.

Operaci provedl doktor Xavier Mir. Zákrok trval 70 minut. Bylo nutné uvolnit svaly, které napínají a natahují zápěstí a prsty.

Jezdec bude propuštěn za čtyřiadvacet hodin po zákroku a během týdne začne s rehabilitací. Operace byla úspěšná. Pokud vše půjde podle plánu, měl by závodník být schopen nastoupit do závodu v Barceloně. Zatím to však není zcela jisté. O Barberově startu se definitivně rozhodne až příští týden.

18:13 | Výsledky dnešních soukromých testů Moto2 a Moto3 v Jerezu: odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 24 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 38 let.
14. února | My plan for Valentine's day. Tag your plans!:) 🌹❤️ odkaz
14. února | Feliz día de San Valentín! 😍 Happy Valentine's day! #SanValentín #ValentinesDay odkaz

MotoGP: Australské testy uzavřel nejlepším časem Viňales

MotoGP: Australské testy uzavřel nej…

Maverick Viňales byl i v pátek nejrychlejším jezdcem na Phillip Islandu. Druhý zůstal dnešní oslavenec Marc Márquez a třetí místo obsadil Dani Pedrosa.

17.  2.  2017 |
MotoGP: V druhém dni testů se dostal do čela Viňales

MotoGP: V druhém dni testů se dostal…

Maverick Viňales byl nejrychlejším jezdcem druhého testovacího dne v Austrálii. Marc Márquez si oproti včerejšku pohoršil, klesl na druhé místo. Na třetí příčku se posunul Cal Crutchlow.

16.  2.  2017 | | 7 N/A
MotoGP: V prvním dni australských testů byl nejrychlejší Márquez

MotoGP: V prvním dni australských te…

Marc Márquez zaznamenal nejrychlejší čas prvního dne australských testů. Na dalších místech se umístili Valentino Rossi a Iannone.

15.  2.  2017 |
Vzpomínky na GP Francie 2016 – fotografie

Vzpomínky na GP Francie 2016 – fotog…

Pátým závodem roku 2016 byla Francie. V nejslabší kubatuře si druhé vítězství kariéry zajistil Brad Binder. Spolu s ním se na podium dostali i Fenati a Navarro. V Moto2 vystoupili na stupně vítězů Rins, Corsi a Lüthi. Závodu MotoGP dominovali Lorenzo, Rossi a Viňales.

15.  1.  2017 |
Vzpomínky na GP Španělska 2016 – fotografie

Vzpomínky na GP Španělska 2016 – fot…

Čtvrtým podnikem sezóny 2016 byla GP Španělska, která se jela v Jerezu. Jednalo se o první evropský závod sezóny. První výhry v Moto3 se dočkal Brad Binder, který už v té době vedl šampionát, jenže výhry se dočkal až teprve ve čtvrtém závodě roku, kdy navíc kvůli penalizaci startoval jako poslední. V Moto2 byl nejúspěšnější Sam Lowes. V královské kubatuře se na španělské půdě radoval Ital Valentino Rossi, který startoval z pole position.