Dnes se v Sepangu na první příčku posunul Jorge Lorenzo

Druhý testovací den se nejrychlejším jezdcem na trati v Sepangu stal Jorge Lorenzo. Za ním skončil vítěz včerejších testů – Dani Pedrosa a třetí byl Cal Crutchlow.

Jorge Lorenzo dnes zajel nejrychlejší kolo za 2:00,282s. Čas Daniho Pedrosy, vítěze včerejšího testu, měl hodnotu 2:00,651s a stačil na druhé místo. Na třetí pozici se dnes posunul Cal Crutchlow. Marc Márquez stále drží pozici nejrychlejšího nováčka, přestože si oproti včerejšku o jednu příčku pohoršil. Valentino Rossi skončil pátý (stejně jako včera).

Posledním jezdcem, který na nejrychlejšího ztratil méně než vteřinu, byl Alvaro Bautista na šestém místě. Sedmý Stefan Bradl zaostal o 1,203s. Za Bradlem skončili jezdci Ducati. Tentokrát byl tím rychlejším z nich Nicky Hayden. Dovizioso byl devátý. Desítku uzavřel nováček Bradley Smith. Za sebou nechal dalšího nováčka – Iannoneho.

Nejrychlejším jezdcem s motocyklem CRT byl opět Aleix Espargaro na dvanácté pozici.

Karel Abraham si oproti včerejšku o jedno místo polepšil. Dnes skončil jedenadvacátý. Lukáš Pešek zůstal sedmadvacátý. Za sebou nechal pouze Michaela Lavertyho. Laverty musel většinu času trávit v garáži, kde jeho tým (Paul Bird Motorsport) pokračuje ve vylaďování jejich vlastního stroje PBM. Laverty odjel pouze devatenáct kol, tedy nejméně ze všech.

Colin Edwards dnes slaví devětatřicáté narozeniny, ale žádný velký dárek v podobě předního umístění v testech si nedal, naopak si oproti včerejšku o tři místa pohoršil a skončil až třiadvacátý.

Ben Spies, který se zotavuje ze zranění ramene, dnes upadl, ale naštěstí odešel po svých.

Vzhledem k tomu, že počasí už se umoudřilo, testovali jezdci pilněji než včera. Nejvíce kol (77) odjel testovací jezdec Hondy – Takumi Takahashi. Nejpilnějším ze závodních jezdců byl Nicky Hayden (69 kol).