Moto2: Mariñelarena letos závodit nebude

Kvůli těžkému pádu, který měl při testech ve Francii před třemi měsíci, se Alex Mariñelarena v letošní sezóně už neukáže.

Během soukromých předsezónních testů týmu Tech 3 na okruhu Paul Ricard ve Francii (koncem února) těžce havaroval Alex Mariñelarena. Po nehodě sice dokázal komunikovat s lékaři, ale později ztratil vědomí. Byla mu objevena krevní sraženina v hlavě, kvůli níž musel být uveden do umělého spánku.

Z nemocnice se Španěl po několika týdnech vrátil domů a pokračuje v léčbě. Z nehody mu s největší pravděpodobností nezůstanou žádné následky, jeho zotavování probíhá dobře, ale o něco pomaleji, než se očekávalo. Letos tedy Mariñelarenu v sedle závodního motocyklu třídy Moto2 neuvidíme. V týmu Tech 3, kde měl Mariñelarena letos jezdit, místo něj závodí Ricard Cardus.

(Zdroj: 6cero.com)

11:10 | Simone Corsi dnes slaví 30 let.
11:09 | 3/3. I'm still hungry & determined & believe I can be competitive in Moto2. I wish Kiefer Racing the best for the future.
11:09 | 2/3. It's been a difficult period since joining the team and I don't feel I'm able to reach my potential so I've decided to step away.
11:09 | Kentovo vyjádření k odchodu z týmu: odkaz
11:08 | Danny Kent opouští Kiefer Racing.