MotoGP: Lorenzo zůstal první i odpoledne

Na prvním místě se odpoledne nic nezměnilo. Udržel se tam Jorge Lorenzo. Na druhé místo se posunul Valentino Rossi. Bradley Smith je třetí.

Jorge Lorenzo udržel první místo i po druhém aragonském tréninku. Valentino Rossi se posunul na druhou příčku. Lorenzův náskok na týmového kolegu je nyní 0,683 s. Bradley Smith na třetím místě ztrácí na nejrychlejšího Lorenza dokonce 0,801 s.

Za třemi Yamahami se seřadili dva jezdci Hondy. Dani Pedrosa obsadil čtvrté místo. Marc Márquez si oproti dopoledni pohoršil. Klesl na pátou pozici a na závodníka z Mallorky, který dominoval oběma dnešním tréninkům, ztrácí 0,884 s.  Za dvěma španělskými jezdci následují další dva Španělé, kteří jsou navíc bratři. Šesté místo obsadil Pol Espargaro, který jako poslední ztratil na prvního méně než vteřinu. Jeho starší bratr Aleix na sedmé pozici zaostal za Lorenzem o 1,007 s.