MotoGP: Nejrychlejším mužem čtvrtého tréninku je opět Márquez

Marc Márquez zajel nejlepší čas i v posledním tréninku před kvalifikací. Za ním skončili jezdci tovární Yamahy - Jorge Lorenzo a Valentino Rossi.

V úvodu posledního tréninku královské kubatury nepanovaly na trati ideální podmínky. Trať nebyla zcela suchá, proto jezdci na trať příliš nepospíchali. Až postupem času začali vyjíždět a nejlépe se opět dařilo Márquezovi. Španěl zajel nejrychlejší kolo za 2:04,309. Jeho krajan Jorge Lorenzo na druhém místě za ním zaostal o více než půl vteřiny. Rozdíl mezi jezdci Yamahy na druhém a třetím místě byl jen tři tisíciny. Třetí Valentino Rossi byl posledním, kdo se dokázal dostat pod hranici 2:05 na kolo

MotoGP | Výsledky

MotoGP: Márqueze nikdo nesesadil ani ve třetím tréninku

Čtvrtý čas čtvrtého tréninku zaznamenal Scott Redding. Za Britem následoval Ital Andrea Dovizioso. Šesté místo obsadil Maverick Viňales. Dále se seřadili Dani Pedrosa, Andrea Iannone a Hector Barbera. Desítku uzavřel Cal Crutchlow.

Nyní již jezdci mají před sebou kvalifikace, v nichž se rozhodne o pořadí na startovním roštu zítřejšího závodu, který začíná ve 21:00 našeho času.