MotoGP: Odpoledne v Sepangu uspěl Lorenzo

V druhém tréninku se na prvních třech místech objevili stejní závodníci jako v tréninku prvním, jen si prohodili pořadí. Lorenzo byl první, Pedrosa druhý a Márquez třetí.

V dopoledním tréninku byl v Malajsii nejrychlejší Dani Pedrosa. Odpoledne (tamního času) jej překonal Jorge Lorenzo s časem 2:00,204. Pedrosa na druhém místě zaostal o 47 tisícin. Marc Márquez udržel třetí místo. Na svého krajana Lorenza ztratil 226 tisícin.

Andrea Iannone v druhém tréninku upadl, ale nakonec ještě dokázal zajet čtvrtý nejrychlejší čas. Na páté místo se zařadil Cal Crutchlow. Aleix Espargaro skončil šestý. Andrea Dovizioso si polepšil na sedmou příčku.

MotoGP | Výsledky

MotoGP: První trénink v Malajsii ovládl Pedrosa

Valentino Rossi obsadil v druhém tréninku až osmé místo, ale díky svému rannímu času je v celkovém pořadí dosud odjetých tréninků pátý. V závěru elitní desítky se tentokrát umístili Danilo Petrucci a Scott Redding. V celkovém pořadí tréninků je Redding devátý díky času z prvního tréninku. Petrucci je desátý. V druhém tréninku bylo jejich pořadí obrácené.

Anthony West, který nahrazuje u týmu AB Motoracing Karla Abrahama, zůstává čtyřiadvacátý.

Kromě Rossiho a Reddinga se v druhém tréninku nedokázali zlepšit ani Barbera, Miller, di Meglio a Baz.