MotoGP: Ve čtvrtém tréninku zůstal první Márquez

Marc Márquez ovládl i sobotní odpolední trénink. Na dalších dvou pozicích se umístili jeho dva krajané - Jorge Lorenzo a Dani Pedrosa.

Marc Márquez ovládl oba sobotní tréninky. Odpoledne zajel nejlepší kolo za 1:32,399. Jorge Lorenzo na druhém místě za ním zaostal o více než šest desetin. První trojici uzavřel další španělský závodník – Dani Pedrosa.

Za trojicí Španělů následovala dvojice Italů – Valentino Rossi a Andrea Iannone. Šestou příčku vybojoval Španěl Pol Espargaro, který během závodního víkendu již dvakrát upadl.

MotoGP | Výsledky

MotoGP: Ve třetím tréninku se do vedení probojoval Márquez

Bradley Smith (Espargarův týmový kolega) na sedmé pozici je prvním jezdcem, který na vítěze tréninku ztratil více než vteřinu. Za Britem se umístil Polycciův starší bratr – Aleix Espargaro. Andrea Dovizioso, který bojuje v první kvalifikaci o postup do druhé části, se ve čtvrtém tréninku vešel do elitní desítky – skončil devátý. Desítku uzavřel Cal Crutchlow.

Toni Elías – náhradník za Karla Abrahama – stále drží třiadvacáté místo.