5. místo: GP Itálie . V posledním kole bojovali o podium Petrucci, Márquez, Dovi a Rins. Pro svou první výhru kariéry si nakonec dojel Petrucci. Druhý byl Márquez a třetí skončil Dovi. Foto:  youtube MotoGP

5. místo: GP Itálie. V posledním kole bojovali o podium Petrucci, Márquez, Dovi a Rins. Pro svou první výhru kariéry si nakonec dojel Petrucci. Druhý byl Márquez a třetí skončil Dovi. | Foto: youtube MotoGP

4. místo: GP Kataru . Márquez a Dovi se prali o výhru až do posledního okamžiku. Dovi nakonec zvítězil a Márquez dojel druhý. Na poslední stupínek podia vystoupil Crutchlow, který těsně za sebou udržel Rinse a Rossiho. Prvních pět v cíli dělilo jen 0,6 s. Foto:  youtube MotoGP
15
Fotogalerie

MotoGP 2019: Pět nejlepších soubojů v posledním kole

Na následujícím videu, které připravil server motogp.com, si můžeme připomenout pět nejlepších soubojů, které jsme letos mohli vidět v závěru závodů.

Server motogp.com sestavil video, v němž si můžeme připomenout letošní nejlepší souboje z posledního kola.

Do jejich výběru se dostalo těchto pět závodů:

5. místo: GP Itálie

4. místo: GP Kataru

3. místo: GP Velké Británie

O výhru bojovali Márquez a Rins. V cíli se nakonec radoval Rins a jednalo se o čtvrtý nejtěsnější dojezd v MotoGP. Rinse a Márqueze v cíli dělilo jen 0,013 s.

2. místo: GP Thajska

Téměř celý závod vedl Quartararo. V posledním kole jej předjel Márquez. Qurtararo to ještě v závěru zkusil, ale neuspěl. Márquez zvítězil a zajistil si další titul.

1. místo: GP Rakouska

Větší část rakouského závodu vedl Márquez, ale bitva v posledním kole lépe vyšla Dovimu, který se tak radoval z vítězství. Márquez se musel smířit s druhým místem.

Zdroj: motogp.com, foto: Ducati a youtube