Karel Abraham vybojoval první vítězství ve třídě OPEN

To, co dnes nedokázali naši jezdci ve třídě Moto3, se podařilo dalšímu z našich jezdců – Karlu Abrahamovi (v MotoGP) – z Misana si veze pět bodů.

14.  9.  2014 | 7
Karel Abraham vylepšil svoje maximum

Nejprve zklamání po kvalifikaci. Abraham v Indianapolis vyrazil do závodu až ze sedmé řady. Nakonec si Karel pro nejlepší výsledek letošní sezony.

11.  8.  2014 | 1
V Assenu rozhodovalo počasí, Abraham vybojoval čtrnácté místo

Nevyzpytatelné počasí bylo hlavním faktorem, který rozhodoval o výsledcích Velké ceny Nizozemí v Holandsku.

28.  6.  2014
Nejlepší letošní kvalifikace. Abrahamovi jen těsně unikla druhá kvalifikace

Z čela páté řady odstartuje do Velké ceny Nizozemí v Assenu Karel Abraham.

27.  6.  2014
Abraham v oblíbeném Assenu začíná na osmnáctém místě

Karel Abraham bude chtít na svém oblíbeném okruhu navázat na povedený výsledek z Mugella a zapomenout na nezdařený víkend v Barceloně.

26.  6.  2014
Abraham po pádu na začátku závodu jede z Barcelony bez bodů

Smolný pád ve druhém kole nedělního závodu na okruhu v Montmeló ukončil naděje brněnského závodníka Karla Abrahama na zisk dalších mistrovských bodů ve světovém šampionátu MotoGP.

15.  6.  2014 | 2
Abraham do nedělního závodu vyjede z 6. řady

Český motocyklový závodník Karel Abraham se v sobotní kvalifikaci na okruhu v Barceloně umístil na 18. místě a do nedělního závodu vyjede z šesté řady.

15.  6.  2014
Karel Abraham má za sebou nejúspěšnější závod sezony

Český jezdec poprvé vyhrál neoficiální souboj o nejlepšího jezdce na produkčním motocyklu značky Honda

1.  6.  2014
Karel Abraham zvládl státnice a pak i dobrý čas v kvalifikaci

Abraham se dva dny po státnicích posadil na motorku a v Mugellu byl v pátek sedmnáctý. V sobotu zabojoval o elitní patnáctku, do závodu pojede se skvělým kvalifikačním časem.

1.  6.  2014 | 1
Abraham si z Le Mans veze bod za patnácté místo

Až v závěru Velké ceny Francie si zajistil Karel Abraham další bod do mistrovského hodnocení MotoGP.

19.  5.  2014
Abraham v LeMans pojede ze šesté řady

Na osmnáctém místě dokončil kvalifikaci na Velkou cenu Francie v LeMans Karel Abraham.

17.  5.  2014
Abraham v Jerezu odstartuje z šesté řady

Druhý nejlepší kvalifikační výsledek letošní sezony zajel ve španělském Jerezu Karel Abraham.

3.  5.  2014 | 1
Abraham: Argentinský boj o elitní desítku

Třinácté místo vybojoval Karel Abraham v úvodní Velké ceně Argentiny na okruhu Termas de Rio Hondo.

27.  4.  2014
Abraham: Do závodu na nové trati z 15. místa

Po vyrovnané kvalifikaci odstartuje český jezdec Karel Abraham do zítřejšího premiérového závodu seriálu MotoGP v Argentině z 15. místa na startovním roštu.

27.  4.  2014 | 1
Abraham znovu bodoval, v Austinu dojel čtrnáctý

Druhý závod sezony MotoGP přinesl podruhé i body pro Karla Abrahama. Český jezdec dokončil závod v texaském Austinu na čtrnáctém místě navzdory silné bolesti zraněného ramene.

14.  4.  2014
Abraham v Austinu zrychlil, v kvalifikaci si polepšil a odstartuje sedmnáctý

S maximem 2:06,239 ztrácí český jezdec přibližně 3,5 vteřiny na nejrychlejšího jezdce Marca Marqueze, který v kvalifikaci vylepšil traťový rekord.

13.  4.  2014 | 1
Abraham zahájil na náročném okruhu v Austinu osmnáctým časem

Na průběžném osmnáctém místě zůstává po prvním dni Velké ceny Ameriky v texaském Austinu český jezdec Karel Abraham.

12.  4.  2014
Nejlepší výsledek za poslední rok: tři body z Kataru

Nejlepší výsledek od podzimu 2012 si veze Karel Abraham z úvodního závodu sezony MotoGP v Kataru.