125cc: FIM vydala provizorní seznam jezdců pro sezonu 2009

Seznam jezdců třídy do 125ccm.

Provizorní seznam Mezinárodní motocyklové federace (FIM) pro třídu do 125ccm:

Č.   Jezdec Tým
5 Klepněte pro větší obrázek Alexis Masbou Loncin Racing
6 Klepněte pro větší obrázek Joan Olive Derbi Racing Team
7 Klepněte pro větší obrázek Efren Vazquez Derbi Racing Team
8 Klepněte pro větší obrázek Lorenzo Zanetti Ongetta Team I.S.P.A.
10 Klepněte pro větší obrázek Luca Vitali CBC Corse
11 Klepněte pro větší obrázek Sandro Cortese Ajo Interwetten
12 Klepněte pro větší obrázek Esteve Rabat Blusens Aprilia
14 Klepněte pro větší obrázek Johann Zarco WTR San Marino Team
16 Klepněte pro větší obrázek Cameron Beaubier Red Bull KTM Motosport
17 Klepněte pro větší obrázek Stefan Bradl Viessmann Kiefer Racing
18 Klepněte pro větší obrázek Nicolas Terol Jack & Jones Team
24 Klepněte pro větší obrázek Simone Corsi Jack & Jones Team
29 Klepněte pro větší obrázek Andrea Iannone Ongetta Team I.S.P.A.
32 Klepněte pro větší obrázek Lorenzo Savadori Fontana Racing
33 Klepněte pro větší obrázek Sergio Gadea Bancaja Aspar Team 125cc
35 Klepněte pro větší obrázek Randy Krummenacher Degraaf Grand Prix
38 Klepněte pro větší obrázek Bradley Smith Bancaja Aspar Team 125cc
44 Klepněte pro větší obrázek Pol Espargaro Derbi Racing Team
45 Klepněte pro větší obrázek Scott Redding Blusens Aprilia
53 Klepněte pro větší obrázek Jasper Iwema Racing Team Germany
60 Klepněte pro větší obrázek Julian Simon Bancaja Aspar Team 125cc
66 Klepněte pro větší obrázek Matthew Hoyle Haojue Team
69 Klepněte pro větší obrázek Lukáš Šembera Matteoni Racing
71 Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi Koyama Loncin Racing
73 Klepněte pro větší obrázek Takaaki Nakagami Ongetta Team I.S.P.A.
77 Klepněte pro větší obrázek Dominique Aegerter Ajo Interwetten
87 Klepněte pro větší obrázek Luca Marconi CBC Corse
88 Klepněte pro větší obrázek Michael Ranseder Haojue Team
93 Klepněte pro větší obrázek Marc Marquez Red Bull Ktm Motosport
94 Klepněte pro větší obrázek Jonas Folger Ongetta Team I.S.P.A.
99 Klepněte pro větší obrázek Daniel Webb Degraaf Grand Prix
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00