125cc: Julian Simon plně ovládl čtvrteční trénink

[Testy - Jerez, čtvrtek, 3. a 4. volný trénink]

Španěl Julian Simon je ve spojení s tovární Aprilii k nedostižení a dnes si opět v Jerezu dojel pro prvenství díky nejlepšímu času, který časomíra zastavila na hodnotě 1:47,465 sekundy. Jezdec Bancaja Aspar tak velmi výrazným způsobem dává svým soupeřům najevo, že se s ním musí počítat.

Ital Andrea Iannone si v Jerezu nevede vůbec špatně a dnes to potvrdil druhým nejlepším časem s minimální ztrátou na Simona. Iannone byl také spolu se Simonem jediným jezdcem, který se dnes dostal pod hranici jedné minuty a osmačtyřiceti sekund.

Nedařilo Stefanu Bradlovi, který si na konto připsal slabých dvacet kol a stejně tak se nedařilo ani italskému jezdci Simone Corsimu, který si moc přál zajet výraznější výsledek, ale musel se nakonec spokojit s devatenáctým místem a téměř třísekundovou ztrátou.

Jezdce nejnižší kubatury čeká v pátek poslední den testu na závodním okruhu v Jerezu.

Testy, Jerez - třída do 125ccm, 3. volný trénink

P.   Jezdec                             Tým                                          Čas           Ztráta     Kol 
1. Klepněte pro větší obrázek Julian SIMON BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,520 - 32
2. Klepněte pro větší obrázek Marc MARQUEZ RED BULL KTM MOTORSPORTS 1:47,625 + 0,105 37
3. Klepněte pro větší obrázek Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,692 + 0,172 47
4. Klepněte pro větší obrázek Pol ESPARGARO DERBI RACING TEAM 1:47,920 + 0,400 34
5. Klepněte pro větší obrázek Andrea IANNONE ONGETTA TEAM ISPA 1:47,929 + 0,409 29
6. Klepněte pro větší obrázek Takaaki NAKAGAMI ONGETTA TEAM ISPA 1:47,983 + 0,463 38
7. Klepněte pro větší obrázek Sandro CORTESE AJO INTERWETTEN 1:48,023 + 0,503 35
8. Klepněte pro větší obrázek Efren VAZQUEZ DERBI RACING TEAM 1:48,322 + 0,802 40
9. Klepněte pro větší obrázek Joan OLIVE SPANISH DERBI RACING TEAM 1:48,364 + 0,844 46
10. Klepněte pro větší obrázek Sergio GADEA BANCAJA ASPAR TEAM 1:48,532 + 1,012 30
11. Klepněte pro větší obrázek Jonas FOLGER ONGETTA TEAM ISPA 1:48,549 + 1,029 30
12. Klepněte pro větší obrázek Scott REDDING BLUSENS APRILIA 1:48,590 + 1,070 48
13. Klepněte pro větší obrázek Esteve RABAT BLUSENS APRILIA 1:48,628 + 1,108 24
14. Klepněte pro větší obrázek Daniel WEBB DEGRAAF GRAND PRIX 1:48,744 + 1,224 32
15. Klepněte pro větší obrázek Dominique AEGERTER AJO INTERWETTEN 1:48,824 + 1,304 32
16. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo SAVADORI FONTANA RACING 1:48,871 + 1,351 20
17. Klepněte pro větší obrázek Randy KRUMMENACHER DEGRAAF GRAND PRIX 1:49,186 + 1,666 34
18. Klepněte pro větší obrázek Cameron BEAUBIER RED BULL KTM MOTORSPORT 1:49,310 + 1,790 44
19. Klepněte pro větší obrázek Simone CORSI JACK & JONES TEAM 1:49,328 + 1,808 35
20. Klepněte pro větší obrázek Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM 1:49,717 + 2,197 42
21. Klepněte pro větší obrázek Stefan BRADL VIESSMANN KIEFER RACING 1:49,816 + 2,296 18
22. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo ZANETTI ONGETTA TEAM ISPA 1:50,717 + 3,197 38
23. Klepněte pro větší obrázek Lukáš ŠEMBERA MATTEONI RACING 1:51,179 + 3,659 19
24. Klepněte pro větší obrázek Jasper IWEMA RACING TEAM GERMANY 1:51,194 + 3,674 43
25. Klepněte pro větší obrázek Luca MARCONI CBC CORSE 1:51,293 + 3,773 37
26. Klepněte pro větší obrázek Michael RANSEDER HAOJUE TEAM 1:51,897 + 4,377 22
27. Klepněte pro větší obrázek Luca VITALI CBC CORSE 1:52,630 + 5,110 11
28. Klepněte pro větší obrázek Alexis MASBOU LONCIN RACING 1:52,760 + 5,240 19
29. Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi KOYAMA LONCIN RACING 1:52,874 + 5,354 36
30. Klepněte pro větší obrázek Matthew HOYLE HAOJUE TEAM 1:53,117 + 5,597 25

 

Testy, Jerez - třída do 125ccm, 4. volný trénink

P.   Jezdec                              Tým                                          Čas           Ztráta      Kol 
1. Klepněte pro větší obrázek Julian SIMON BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,465 - 14
2. Klepněte pro větší obrázek Andrea IANNONE ONGETTA TEAM ISPA 1:47,530 + 0,065 15
3. Klepněte pro větší obrázek Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM 1:48,301 + 0,836 21
4. Klepněte pro větší obrázek Marc MARQUEZ RED BULL KTM MOTORSPORTS 1:48,394 + 0,929 12
5. Klepněte pro větší obrázek Sandro CORTESE AJO INTERWETTEN 1:48,401 + 0,936 14
6. Klepněte pro větší obrázek Scott REDDING BLUSENS APRILIA 1:48,418 + 0,953 17
7. Klepněte pro větší obrázek Daniel WEBB DEGRAAF GRAND PRIX 1:48,665 + 1,200 18
8. Klepněte pro větší obrázek Sergio GADEA BANCAJA ASPAR TEAM 1:48,748 + 1,283 16
9. Klepněte pro větší obrázek Joan OLIVE SPANISH DERBI RACING TEAM 1:49,123 + 1,658 10
10. Klepněte pro větší obrázek Takaaki NAKAGAMI ONGETTA TEAM ISPA 1:49,254 + 1,789 12
11. Klepněte pro větší obrázek Efren VAZQUEZ DERBI RACING TEAM 1:49,389 + 1,924 14
12. Klepněte pro větší obrázek Dominique AEGERTER AJO INTERWETTEN 1:49,390 + 1,925 14
13. Klepněte pro větší obrázek Randy KRUMMENACHER DEGRAAF GRAND PRIX 1:49,433 + 1,968 19
14. Klepněte pro větší obrázek Esteve RABAT BLUSENS APRILIA 1:49,514 + 2,049 6
15. Klepněte pro větší obrázek Pol ESPARGARO DERBI RACING TEAM 1:49,908 + 2,443 12
16. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo ZANETTI ONGETTA TEAM ISPA 1:50,275 + 2,810 15
17. Klepněte pro větší obrázek Jonas FOLGER ONGETTA TEAM ISPA 1:50,371 + 2,906 8
18. Klepněte pro větší obrázek Cameron BEAUBIER RED BULL KTM MOTORSPORT 1:50,461 + 2,996 13
19. Klepněte pro větší obrázek Simone CORSI JACK & JONES TEAM 1:50,525 + 3,060 13
20. Klepněte pro větší obrázek Luca MARCONI CBC CORSE 1:51,158 + 3,693 17
21. Klepněte pro větší obrázek Stefan BRADL VIESSMANN KIEFER RACING 1:51,448 + 3,983 2
22. Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi KOYAMA LONCIN RACING 1:51,534 + 4,069 7
23. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo SAVADORI FONTANA RACING 1:51,597 + 4,132 4
24. Klepněte pro větší obrázek Jasper IWEMA RACING TEAM GERMANY 1:51,613 + 4,148 14
25. Klepněte pro větší obrázek Michael RANSEDER HAOJUE TEAM 1:52,249 + 4,784 15
26. Klepněte pro větší obrázek Matthew HOYLE HAOJUE TEAM 1:53,355 + 5,890 14
27. Klepněte pro větší obrázek Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM 2:06,233 + 18,768 1
28. Klepněte pro větší obrázek Lukáš ŠEMBERA MATTEONI RACING - - 0
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00