125cc: Třetí den v Jerezu a třetí nejrychlejší čas pro Juliana Simona

[Testy - Jerez, pátek, 5. a 6. volný trénink]

Zcela bezkonkurenčně ovládl výsledkové listiny oficiálního testu nejnižší kubatury v Jerezu, jezdec Bancaja Aspar Julian Simon. Nikdo z ostatních jezdů Španěla nedokázal během tří dnů porazit a navíc moc nechybělo, aby i z jihu Španělska nedojel Simon s náskokem jedné sekundy.

V odpoledním tréninku se na druhém místě umístil Marc Marquez na KTM a třetí Sandro Cortese z týmu Ajo Interwetten.

Pol Espargaro dopoledne havaroval, což poslední den podstatně omezilo jeho testovací program, ale stačilo mu to na čtvrtou pozici. Stefan Bradl si prožil něco podobného ve čtvrtek a dnes jezdil se zraněním.

První pětku uzavřel Sergio Gadea z Bancaja Aspar týmu a spolu s Bradley Smithem, který byl druhý dopoledne předvedli, že budou ostatním výraznými soupeři.

Poslední test čeká nejnižší kubaturu mistrovství světa silničních motocyklů šestého až sedmého dubna na okruhu v Kataru.

Testy, Jerez - třída do 125ccm, 5. volný trénink

P.   Jezdec                            Tým                                          Čas           Ztráta     Kol 
1. Klepněte pro větší obrázek Julian SIMON BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,371 - 28
2. Klepněte pro větší obrázek Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,420 + 0,049 44
3. Klepněte pro větší obrázek Sandro CORTESE AJO INTERWETTEN 1:47,547 + 0,176 33
4. Klepněte pro větší obrázek Andrea IANNONE ONGETTA TEAM ISPA 1:47,550 + 0,179 36
5. Klepněte pro větší obrázek Takaaki NAKAGAMI ONGETTA TEAM ISPA 1:47,702 + 0,331 53
6. Klepněte pro větší obrázek Nicolas TEROL JACK & JONES TEAM 1:47,863 + 0,492 34
7. Klepněte pro větší obrázek Marc MARQUEZ RED BULL KTM MOTORSPORTS 1:47,969 + 0,598 24
8. Klepněte pro větší obrázek Stefan BRADL VIESSMANN KIEFER RACING 1:48,142 + 0,771 30
9. Klepněte pro větší obrázek Sergio GADEA BANCAJA ASPAR TEAM 1:48,162 + 0,791 53
10. Klepněte pro větší obrázek Joan OLIVE SPANISH DERBI RACING TEAM 1:48,527 + 1,156 37
11. Klepněte pro větší obrázek Pol ESPARGARO DERBI RACING TEAM 1:48,578 + 1,207 28
12. Klepněte pro větší obrázek Jonas FOLGER ONGETTA TEAM ISPA 1:48,666 + 1,295 16
13. Klepněte pro větší obrázek Efren VAZQUEZ DERBI RACING TEAM 1:48,766 + 1,395 50
14. Klepněte pro větší obrázek Esteve RABAT BLUSENS APRILIA 1:48,822 + 1,451 41
15. Klepněte pro větší obrázek Dominique AEGERTER AJO INTERWETTEN 1:49,001 + 1,630 34
16. Klepněte pro větší obrázek Scott REDDING BLUSENS APRILIA 1:49,011 + 1,640 35
17. Klepněte pro větší obrázek Simone CORSI JACK & JONES TEAM 1:49,152 + 1,781 54
18. Klepněte pro větší obrázek Randy KRUMMENACHER DEGRAAF GRAND PRIX 1:49,274 + 1,903 41
19. Klepněte pro větší obrázek Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM 1:49,279 + 1,908 51
20. Klepněte pro větší obrázek Daniel WEBB DEGRAAF GRAND PRIX 1:49,323 + 1,952 43
21. Klepněte pro větší obrázek Cameron BEAUBIER RED BULL KTM MOTORSPORT 1:49,434 + 2,063 18
22. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo ZANETTI ONGETTA TEAM ISPA 1:50,019 + 2,648 44
23. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo SAVADORI FONTANA RACING 1:50,728 + 3,357 9
24. Klepněte pro větší obrázek Lukáš ŠEMBERA MATTEONI RACING 1:51,126 + 3,755 51
25. Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi KOYAMA LONCIN RACING 1:51,198 + 3,827 22
26. Klepněte pro větší obrázek Luca MARCONI CBC CORSE 1:51,231 + 3,860 36
27. Klepněte pro větší obrázek Luca VITALI CBC CORSE 1:51,597 + 4,226 37
28. Klepněte pro větší obrázek Michael RANSEDER HAOJUE TEAM 1:51,730 + 4,359 45
29. Klepněte pro větší obrázek Alexis MASBOU LONCIN RACING 1:51,808 + 4,437 33
30. Klepněte pro větší obrázek Jasper IWEMA RACING TEAM GERMANY 1:52,435 + 5,064 39
31. Klepněte pro větší obrázek Matthew HOYLE HAOJUE TEAM 1:53,048 + 5,677 32

 

Testy, Jerez - třída do 125ccm, 6. volný trénink

P.   Jezdec                            Tým                                           Čas          Ztráta     Kol
1. Klepněte pro větší obrázek Julian SIMON BANCAJA ASPAR TEAM 1:47,318 - 17
2. Klepněte pro větší obrázek Marc MARQUEZ RED BULL KTM MOTORSPORTS 1:48,037 + 0,719 15
3. Klepněte pro větší obrázek Sandro CORTESE AJO INTERWETTEN 1:48,039 + 0,721 15
4. Klepněte pro větší obrázek Pol ESPARGARO DERBI RACING TEAM 1:48,077 + 0,759 19
5. Klepněte pro větší obrázek Sergio GADEA BANCAJA ASPAR TEAM 1:48,457 + 1,139 18
6. Klepněte pro větší obrázek Nicolas TEROL JACK & JONES TEAM 1:48,459 + 1,141 17
7. Klepněte pro větší obrázek Randy KRUMMENACHER DEGRAAF GRAND PRIX 1:48,474 + 1,156 21
8. Klepněte pro větší obrázek Scott REDDING BLUSENS APRILIA 1:48,498 + 1,180 19
9. Klepněte pro větší obrázek Daniel WEBB DEGRAAF GRAND PRIX 1:48,835 + 1,517 21
10. Klepněte pro větší obrázek Jonas FOLGER ONGETTA TEAM ISPA 1:49,110 + 1,792 23
11. Klepněte pro větší obrázek Simone CORSI JACK & JONES TEAM 1:49,200 + 1,882 21
12. Klepněte pro větší obrázek Joan OLIVE SPANISH DERBI RACING TEAM 1:49,349 + 2,031 20
13. Klepněte pro větší obrázek Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM 1:49,601 + 2,283 22
14. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo ZANETTI ONGETTA TEAM ISPA 1:49,728 + 2,410 22
15. Klepněte pro větší obrázek Dominique AEGERTER AJO INTERWETTEN 1:49,978 + 2,660 15
16. Klepněte pro větší obrázek Cameron BEAUBIER RED BULL KTM MOTORSPORT 1:50,023 + 2,705 6
17. Klepněte pro větší obrázek Esteve RABAT BLUSENS APRILIA 1:50,313 + 2,995 16
18. Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi KOYAMA LONCIN RACING 1:50,415 + 3,097 17
19. Klepněte pro větší obrázek Luca MARCONI CBC CORSE 1:51,155 + 3,837 23
20. Klepněte pro větší obrázek Alexis MASBOU LONCIN RACING 1:51,506 + 4,188 4
21. Klepněte pro větší obrázek Lukáš ŠEMBERA MATTEONI RACING 1:51,782 + 4,464 19
22. Klepněte pro větší obrázek Luca VITALI CBC CORSE 1:52,462 + 5,144 22
23. Klepněte pro větší obrázek Jasper IWEMA RACING TEAM GERMANY 1:52,681 + 5,363 17
24. Klepněte pro větší obrázek Matthew HOYLE HAOJUE TEAM 1:53,362 + 6,044 13
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00