125cc: V Kataru byli nejrychlejší Simon, Smith a Iannone

[Testy - Katar, úterý]

V nejnižší kubatuře to vypadá, že se schyluje k bitvě mezi dvěma jezdci týmu Bancaja Aspar Julianem Simonem a Bradley Smithem. Jediný britský jezdec totiž dokáže svému španělskému kolegovi konkurovat, což naposledy předvedl hned první den testu v Kataru, když zajel nejlepší čas dne.

V úterý už výsledkové listině vévodil nejrychlejší muž nejnižší kubatury Julian Simon, ale hned za ním se umístil Bradley Smith a pro třetí čas si zajel Andrea Iannone, který se v posledních testech prezentoval velmi výraznými výkony.

Stefan Bradl letos začal testovat s mírným zpožděním, ale také předvádí dobré výkony a včera mu patřila pátá pozice, když nestačil na jezdce týmu Ajo Interwetten Sandro Cortese.

Český jezdec Lukáš Šembera v barvách týmu Matteoni Racing se umístil s časem 2:11,636 sekundy na sedmadvacátém místě.

Testy, Katar - třída do 125ccm

P.   Jezdec                              Tým                                            Čas          Ztráta    
1. Klepněte pro větší obrázek Julian SIMON BANCAJA ASPAR TEAM 2:06,808 -
2. Klepněte pro větší obrázek Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM 2:06,908 + 0,100
3. Klepněte pro větší obrázek Andrea IANNONE ONGETTA TEAM ISPA 2:07,021 + 0,213
4. Klepněte pro větší obrázek Sandro CORTESE AJO INTERWETTEN 2:07,090 + 0,282
5. Klepněte pro větší obrázek Stefan BRADL VIESSMANN KIEFER RACING 2:07,104 + 0,296
6. Klepněte pro větší obrázek Scott REDDING BLUSENS APRILIA 2:07,464 + 0,656
7. Klepněte pro větší obrázek Marc MARQUEZ RED BULL KTM MOTORSPORTS 2:07,695 + 0,887
8. Klepněte pro větší obrázek Jonas FOLGER ONGETTA TEAM ISPA 2:07,726 + 0,918
9. Klepněte pro větší obrázek Joan OLIVE SPANISH DERBI RACING TEAM 2:07,923 + 1,115
10. Klepněte pro větší obrázek Pol ESPARGARO DERBI RACING TEAM 2:07,927 + 1,119
11. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo ZANETTI ONGETTA TEAM ISPA 2:08,034 + 1,226
12. Klepněte pro větší obrázek Nicolas TEROL JACK & JONES TEAM 2:08,042 + 1,234
13. Klepněte pro větší obrázek Takaaki NAKAGAMI ONGETTA TEAM ISPA 2:08,108 + 1,300
14. Klepněte pro větší obrázek Sergio GADEA BANCAJA ASPAR TEAM 2:08,114 + 1,306
15. Klepněte pro větší obrázek Daniel WEBB DEGRAAF GRAND PRIX 2:08,283 + 1,475
16. Klepněte pro větší obrázek Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM 2:08,607 + 1,799
17. Klepněte pro větší obrázek Dominique AEGERTER AJO INTERWETTEN 2:08,660 + 1,852
18. Klepněte pro větší obrázek Randy KRUMMENACHER DEGRAAF GRAND PRIX 2:08,679 + 1,871
19. Klepněte pro větší obrázek Efren VAZQUEZ DERBI RACING TEAM 2:08,693 + 1,885
20. Klepněte pro větší obrázek Cameron BEAUBIER RED BULL KTM MOTORSPORT 2:08,792 + 1,984
21. Klepněte pro větší obrázek Esteve RABAT BLUSENS APRILIA 2:08,836 + 2,028
22. Klepněte pro větší obrázek Simone CORSI JACK & JONES TEAM 2:08,914 + 2,106
23. Klepněte pro větší obrázek Lorenzo SAVADORI FONTANA RACING 2:10,260 + 3,452
24. Klepněte pro větší obrázek Luca MARCONI CBC CORSE 2:11,503 + 4,695
25. Klepněte pro větší obrázek Tomoyoshi KOYAMA LONCIN RACING 2:11,526 + 4,718
26. Klepněte pro větší obrázek Jasper IWEMA RACING TEAM GERMANY 2:11,599 + 4,791
27. Klepněte pro větší obrázek Lukáš ŠEMBERA MATTEONI RACING 2:11,636 + 4,828
28. Klepněte pro větší obrázek Michael RANSEDER HAOJUE TEAM 2:12,410 + 5,602
29. Klepněte pro větší obrázek Alexis MASBOU LONCIN RACING 2:12,764 + 5,956
30. Klepněte pro větší obrázek Matthew HOYLE HAOJUE TEAM 2:14,758 + 7,950
31. Klepněte pro větší obrázek Luca VITALI CBC CORSE 2:15,317 + 8,509
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00