250cc: Talmacsi v týmu Balatonring definitivně končí

Pondělní jednání v maďarské Budapešti byla neúspěšná.
V pondělí proběhlo v hlavním městě Maďarska Budapešti důležité jednání mezi Jorge Martinezem a Gaborem Talmacsim ohledně jeho dalšího setrvání v týmu Balatonring, který je součástí Asparova týmu ve světovém šampionátu závodů silničních motocyklů třídy do 250ccm.

Bohužel bylo potvrzeno, že tato jednání byla neúspěšná a maďarský závodník, který s týmem Jorge Martineze získal v roce 2007 mistrovský titul v třídě do 125ccm už v letošní sezoně pro tým Balatonring závodit nebude.

Během tiskové konference, která následovala po skončení rozhovorů Jorge Martinéz uvedl, že jeho snaha se dohodnout a přivést Talmacsiho zpátky byla neúspěšná a sporná otázka mediálních práv, která byla jedním z důvodů proč maďarský jezdec nenastoupil už do závodu Velké ceny Francie se ukázala jako neřešitelná.

„Jsem velmi smutný, ale musíme se soustředit na budoucnost a ne minulost!“ uvedl Jorge Martinez, který pokaždé nezapomene připomenout, že mezi ním a Talmacsim nebyly nikdy špatné vztahy. „Budeme dále pokračovat v našem maďarském projektu, tým bude fungovat dál a okruh Balatonring bude vybudován v ještě větší velikosti než bylo původně plánováno.“

Jorge Martinez rovněž uvedl, že Gaboru Talmacsimu nebude stát v cestě pokud si najde nový tým. „Každá strana jde nyní svou vlastní cestou. Můžu panu Talmacsimu jen popřát štěstí a nechat ho hledat pro sebe nový tým.“
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz