Abraham opět skončil jednu pozici za body

Karel Abraham v Austinu a také nyní v Jerezu dojel šestnáctý, což je první nebodovaná pozice. Jezdec s výsledkem spokojený není.
Abraham opět skončil jednu pozici za body

Před třemi týdny dojel Karel Abraham v Austinu na šestnácté pozici. Na svého týmového kolegu, který tehdy uzmul poslední bod, tehdy brněnský závodník ztratil jen 0,117 s. Nyní v Jerezu dojel Abraham opět na šestnácté pozici a opět jedno místo za týmovým kolegou Rabatem. Tentokrát byla ztráta větší. V Jerezu Abraham na patnácté místo ztratil přes osm vteřin.

MotoGP: Před domácím publikem ve Španělsku vítězí Márquez

MotoGP: Před domácím publikem ve Španělsku vítězí Márquez

„Jsem velmi rozzlobený, protože už ve dvou závodech za sebou jsem dojel na šestnácté pozici. Je to vážně škoda. Na začátku jsem chyboval a vůbec se mi nelíbí, že už druhý rok začínám takhle, je to špatné a už to není možné vrátit. První kolo se povedlo, první polovina závodu byla dobrá. Tito (Rabat) mě sice předjel, ale stále to bylo dobré. Jenže pak mi začala odcházet přední pneumatika, takže jsem udělal dvě chyby v zatáčce číslo 6. Tito mi tedy dost odjel, když jsem udělal chybu, ale pak jsem se zase přitáhnul, takže jsem byl na stejném rozdílu, ale už jsem ho nedokázal dojet, byl hodně silný,“ prozradil Abraham po Jerezu.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

2. května | Quartararo potvrdil, že měl během závodu problémy s pravou paží. Kvůli tomuto problému už byl před dvěma lety operován. Nyní zvažuje další operaci, ale zatím ještě nepadlo definitivní rozhodnutí.
2. května | Quartararo si po závodě držel sáček s ledem na pravé paži. Problém s paží tedy pravděpodobně byl důvodem jeho poklesu v dnešním závodě.
2. května | Quartararo dnes dlouho vedl, ale nakonec po potížích skončil až třináctý a v pořadí šampionátu klesl na druhé místo. odkaz
2. května | Dnešní podium v Jerezu: odkaz
2. května | Miller slaví vítězství. odkaz