Abraham před domácím publikem body nevybojoval

Karel Abraham dokončil brněnský závod na devatenácté pozici, takže si z domácího podniku žádné body neveze.
Abraham před domácím publikem body nevybojoval

Domácí závodní víkend se pro Karla Abrahama nevyvíjel podle jeho přání. V kvalifikaci obsadil až dvacáté místo. V závodě, který musel být kvůli počasí odložen o čtyřicet minut, si Abraham nakonec o jedno místo polepšil. Navzdory problémům s motocyklem dojel devatenáctý.

Marc završil dnešní úspěch rodiny Márquezových vítězstvím v MotoGP

Marc završil dnešní úspěch rodiny Márquezových vítězstvím v MotoGP

„Nejsem spokojený, protože v tomto závodě jsem mohl být aspoň těsně za svým týmovým kolegou. V úvodu závodu byl sice o něco rychlejší než já, ale nebyli jsme nijak daleko od sebe. Pak se ale něco stalo, všiml jsem si, že se u motorky něco změnilo a já jsem náhle ztratil rytmus. Snažil jsem se nějak přizpůsobit, ale myslím, že problém byl větší. Teď se musíme pokusit zjistit, co přesně se stalo. Pak jsem ještě měl potíže se zadním kolem, dost se smýkalo a nemělo žádnou přilnavost,“ stěžoval si po závodě Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


19:45 | Fabio Quartararo a Sergio Garcia v červnu trénovali se stroji nepovolené specifikace. Oba budou muset vynechat prvních dvacet minut prvního tréninku na GP Španělska. odkaz
15:33 | Test MotoGP musel být přerušen poté, co Danilo Petrucci a Alex Márquez upadli na oleji z motocyklu Aleixe Espargara. Jezdci by měli být v pořádku. odkaz
15:29 | Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru dnes všichni jezdci testují v Jerezu a připravují se na závod, který se pojede už o tomto víkendu.
3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.