Abraham před domácím publikem body nevybojoval

Karel Abraham dokončil brněnský závod na devatenácté pozici, takže si z domácího podniku žádné body neveze.
Abraham před domácím publikem body nevybojoval

Domácí závodní víkend se pro Karla Abrahama nevyvíjel podle jeho přání. V kvalifikaci obsadil až dvacáté místo. V závodě, který musel být kvůli počasí odložen o čtyřicet minut, si Abraham nakonec o jedno místo polepšil. Navzdory problémům s motocyklem dojel devatenáctý.

Marc završil dnešní úspěch rodiny Márquezových vítězstvím v MotoGP

Marc završil dnešní úspěch rodiny Márquezových vítězstvím v MotoGP

„Nejsem spokojený, protože v tomto závodě jsem mohl být aspoň těsně za svým týmovým kolegou. V úvodu závodu byl sice o něco rychlejší než já, ale nebyli jsme nijak daleko od sebe. Pak se ale něco stalo, všiml jsem si, že se u motorky něco změnilo a já jsem náhle ztratil rytmus. Snažil jsem se nějak přizpůsobit, ale myslím, že problém byl větší. Teď se musíme pokusit zjistit, co přesně se stalo. Pak jsem ještě měl potíže se zadním kolem, dost se smýkalo a nemělo žádnou přilnavost,“ stěžoval si po závodě Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz