Abraham si v Japonsku žádné body nepřipsal

Ani v Japonsku si Karel Abraham nedokázal připsat body. Trápily jej problémy s motocyklem a nakonec dojel osmnáctý.
Abraham si v Japonsku žádné body nepřipsal

Závodní víkend v Japonsku byl pro tým Avintia Racing náročný. Rabat nakonec kvůli problému s rukou vůbec nenastoupil do závodu a Karla Abraháma trápily technické potíže. Po pátečních trénincích byl Abraham šestnáctý, v sobotním třetím tréninku, který se jel na mokré dráze, také obsadil šestnácté místo, v kvalifikaci si o dvě místa pohoršil. V závodě pak také dojel osmnáctý, což znamená, že skončil bez bodů.

MotoGP: Márquez si zajistil další výhru v řadě

MotoGP: Márquez si zajistil další výhru v řadě

„Byl to náročný závod, přestože meteorologické podmínky byly docela příznivé,“ přiznal po závodě Abraham. „Na začátku jsem měl problém a propadl jsem se až na poslední místo. Měl jsem i nějaké potíže, kvůli nimž bylo náročné předjíždět ostatní jezdce, ale tři jsem nakonec předjet dokázal,“ řekl dále.

„V prvních kolech se musíme zlepšit, abychom v nich neztráceli tolik času.  V tomto závodě došlo pouze k dvěma pádům, což je celkem vzácné… takže ani tímto způsobem jsme nedokázali získat pozice,“ uzavřel Abraham.

Zdroj a foto: Avintia

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.