Abraham si v Japonsku žádné body nepřipsal

Ani v Japonsku si Karel Abraham nedokázal připsat body. Trápily jej problémy s motocyklem a nakonec dojel osmnáctý.
Abraham si v Japonsku žádné body nepřipsal

Závodní víkend v Japonsku byl pro tým Avintia Racing náročný. Rabat nakonec kvůli problému s rukou vůbec nenastoupil do závodu a Karla Abraháma trápily technické potíže. Po pátečních trénincích byl Abraham šestnáctý, v sobotním třetím tréninku, který se jel na mokré dráze, také obsadil šestnácté místo, v kvalifikaci si o dvě místa pohoršil. V závodě pak také dojel osmnáctý, což znamená, že skončil bez bodů.

MotoGP: Márquez si zajistil další výhru v řadě

MotoGP: Márquez si zajistil další výhru v řadě

„Byl to náročný závod, přestože meteorologické podmínky byly docela příznivé,“ přiznal po závodě Abraham. „Na začátku jsem měl problém a propadl jsem se až na poslední místo. Měl jsem i nějaké potíže, kvůli nimž bylo náročné předjíždět ostatní jezdce, ale tři jsem nakonec předjet dokázal,“ řekl dále.

„V prvních kolech se musíme zlepšit, abychom v nich neztráceli tolik času.  V tomto závodě došlo pouze k dvěma pádům, což je celkem vzácné… takže ani tímto způsobem jsme nedokázali získat pozice,“ uzavřel Abraham.

Zdroj a foto: Avintia

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz