Abraham si v Thajsku žádné body nepřipsal

Karel Abraham dokončil thajský závod na devatenácté pozici, což znamená, že si domů žádné body neveze.
Abraham si v Thajsku žádné body nepřipsal

Ve třetím thajském tréninku se Karel Abraham dostal dokonce na šesté místo, tento trénink se ovšem jel na osychající dráze, takže přímo do druhé kvalifikace postoupilo deset nejrychlejších z pátku. V pátek byl Abraham sedmnáctý, takže musel do první kvalifikace. Nakonec si zajistil start z dvacáté pozice. V závodě si pak o jedno místo polepšil. Do cíle dojel jako devatenáctý. Svou bodovou sbírku tedy nerozšířil.

MotoGP: Márquez vítězí v Thajsku a již slaví další titul

MotoGP: Márquez vítězí v Thajsku a již slaví další titul

„Bylo to, jak jsme očekávali, závod byl velmi náročný,“ přiznal po závodě Abraham.  „Bojoval jsem ve skupině s Lorenzem a Syahrinem, asi 10 sekund za Titem Rabatem. Bohužel ani moc jezdců neodstoupilo, což nám tedy také nepomohlo. Byl jsem s Lorenzem téměř celou dobu, ale pak jsem začal mít potíže s vibracemi, takže jsem musel ubrat plyn a on mi ujel, a přestože jsem pak znovu něco získal, už jsem jej nedokázal úplně dohnat. Skončil jsem devatenáctý, ale byl to velmi náročný závod, bylo hodně horko a jsem velmi unavený,“ prozradil dále Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz