Abraham uzavřel letošní sezónu ziskem dvou bodů

Karel Abraham dokončil závod ve Valencii na čtrnácté pozici, takže si na své konto připsal dva body.
Abraham uzavřel letošní sezónu ziskem dvou bodů

V kombinaci tří volných tréninků obsadil Karel Abraham ve Valencii osmnácté místo. V kvalifikaci si pak zajistil až jednadvacátou startovní pozici. V závodě se pak docela dost padalo. Do cíle dojelo jen patnáct závodníků, takže všichni, co dojeli, bodovali. Karel Abraham dojel čtrnáctý, takže si na své konto připsal dva body. Celkově jich za tuto sezónu získal devět a v pořadí šampionátu obsadil čtyřiadvacáté místo.

MotoGP: Márquez uzavřel letošní sezónu vítězstvím

MotoGP: Márquez uzavřel letošní sezónu vítězstvím

„Jsem rád, že jsem získal tyto dva body poté, co jsem měl nějaké technické problémy v zatáčkách, a hlavně na začátku jsem kvůli tomu ztratil hodně času. Přišel jsem o pozice a musel jsem pak na to hodně tlačit, abych dohnal jezdce vpředu. Pak už jsem celý zbytek závodu jezdil osamoceně, udělal jsem maximum, ale Lorenzo už byl příliš daleko vpředu a Syahrin zase dost vzadu, takže to byl náročný závod, ale aspoň mám ty dva body,“ řekl po Valencii Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz