Abraham uzavřel letošní sezónu ziskem dvou bodů

Karel Abraham dokončil závod ve Valencii na čtrnácté pozici, takže si na své konto připsal dva body.
Abraham uzavřel letošní sezónu ziskem dvou bodů

V kombinaci tří volných tréninků obsadil Karel Abraham ve Valencii osmnácté místo. V kvalifikaci si pak zajistil až jednadvacátou startovní pozici. V závodě se pak docela dost padalo. Do cíle dojelo jen patnáct závodníků, takže všichni, co dojeli, bodovali. Karel Abraham dojel čtrnáctý, takže si na své konto připsal dva body. Celkově jich za tuto sezónu získal devět a v pořadí šampionátu obsadil čtyřiadvacáté místo.

MotoGP: Márquez uzavřel letošní sezónu vítězstvím

MotoGP: Márquez uzavřel letošní sezónu vítězstvím

„Jsem rád, že jsem získal tyto dva body poté, co jsem měl nějaké technické problémy v zatáčkách, a hlavně na začátku jsem kvůli tomu ztratil hodně času. Přišel jsem o pozice a musel jsem pak na to hodně tlačit, abych dohnal jezdce vpředu. Pak už jsem celý zbytek závodu jezdil osamoceně, udělal jsem maximum, ale Lorenzo už byl příliš daleko vpředu a Syahrin zase dost vzadu, takže to byl náročný závod, ale aspoň mám ty dva body,“ řekl po Valencii Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.