Abrahama trápila nemoc, v Misanu nebodoval

Karla Abrahama během závodního víkendu v Misanu trápilo nachlazení. Závod dokončil mimo body.
Abrahama trápila nemoc, v Misanu nebodoval

Brněnský jezdec Karel Abraham se během závodního víkendu v Misanu potýkal s nachlazením. V trénincích se pohyboval až na konci výsledkové listiny. V kvalifikaci skončil jednadvacátý. Do cíle závodu dorazil jako sedmnáctý, takže si žádné další body na konto nepřipsal. Za letošní rok zatím nasbíral pět bodů a v celkovém pořadí šampionátu je pětadvacátý.

MotoGP: Márquez v závěru překonal Quartarara a vítězí v Misanu

MotoGP: Márquez v závěru překonal Quartarara a vítězí v Misanu

„Byl to náročný závod, protože jsem byl v posledních dnech nemocný. Přestože jsem užíval léky, můj fyzický stav se nijak nelepšil. Po několika odjetých kolech jsem už nedokázal držet krok se skupinou, protože jsem prostě neměl sílu. Bohužel další závod je už příští týden, takže nebudu mít moc času na zotavení, ale pokusím se pro to udělat maximum,“ slibuje Abraham.

Zdroj a foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.