Aktualizovaný seznam jezdců třídy 125ccm

Pár týdnů před začátkem sezony 2010 aktualizovala Mezinárodní motocyklová federace (FIM) provizorní seznam jezdců třídy do 125ccm. V této kubatuře má Česká republika zastoupení v podobě Jakuba Kornfeila (na fotografii).
- Jezdec # Země Tým Motocykl
1. ALEXIS MASBOU 5 FRA ONGETTA TEAM APRILIA
2. EFREN VAZQUEZ 7 ESP BAINET DERBI DERBI
3. SANDRO CORTESE 11 ESP AVANT INTACT AJO MOTORSPORT DERBI
4. ESTEVE RABAT 12 ESP BLUSENS-STX APRILIA
5. JOHANN ZARCO 14 FRA WTR SAN MARINO TEAM APRILIA
6. ALBERTO MONCAYO 23 ESP ANDALUCIA CAJASOL APRILIA
7. ADRIAN MARTIN 26 ESP AEROPORT DE CASTELLO - AJO APRILIA
8. LORENZO SAVADORI 32 ITA MATTEONI CP RACING APRILIA
9. RANDY KRUMMENACHER 35 CHE STIPA-MOLENAAR RACING GP APRILIA
10. BRADLEY SMITH 38 GBR BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA
11. LUIS SALOM 39 ESP LAMBRETTA REPARTO CORSE LAMBRETTA
12. NICOLAS TEROL 40 ESP BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA
13. POL ESPARGARO 44 ESP BAINET DERBI DERBI
14. STURIA FAGERHAUG 50 NOR AIRASIA - SEPANG INT. CIRCUIT APRILIA
15. JASPER IWEMA 53 NIZ CBC CORSE APRILIA
16. MUHAMMAD ZULFAHMI 63 MAL AIRASIA - SEPANG INT. CIRCUIT APRILIA
17. LOUIS ROSSI 69 FRA CBC CORSE APRILIA
18. TOMOYOSHI KOYAMA 71 JPN RACING TEAM GERMANY APRILIA
19. MARCO RAVAIOLI 72 ITA LAMBRETTA REPARTO CORSE LAMBRETTA
20. MARCEL SCHROTTER 78 GER INTERWETTEN HONDA 125 HONDA
21. QUENTIN JACQUET 80 FRA STIPA-MOLENAAR RACING GP APRILIA
22. JAKUB KORNFEIL 84 CZE RACING TEAM GERMANY APRILIA
23. LUCA MARCONI 87 ITA ONGETTA TEAM APRILIA
24. MARC MARQUEZ 93 ESP RED BULL AJO MOTORSPORT DERBI
25. JONAS FOLGER 94 GER ONGETTA TEAM APRILIA
26. DANNY WEBB 99 GBR ANDALUCIA CAJASOL APRILIA
7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00