Aktualizovaný seznam jezdců třídy Moto2

Aktualizovaný seznam jezdců střední kubatury Moto2, který vydala Mezinárodní motocyklová federace (FIM), obsahuje celkem čtyřicet jmen včetně dvou Čechů Lukáše Peška #52 a Karla Abrahama #17 (na fotografii).
- Jezdec # Země Tým Motocykl
1. GABOR TALMACSI 2 HUN FIMMCO SPEED UP SPEED UP
2. SIMONE CORSI 3 ITA JIR Moto2 TSR
3. STEFAN BRADL 4 GER VIESSMANN KIEFER RACING SUTER
4. JOAN OLIVE 5 ESP JACK & JONES BY A. BANDERAS PROMOHARRIS
5. ALEX DEBON 6 ESP AEROPORT DE CASTELLO - AJO FTR
6. ANTHONY WEST 8 AUS MZ RACING TEAM MZ-RE HONDA
7. KENNY NOYES 9 USA JACK & JONES BY A. BANDERAS PROMOHARRIS
8. FONSI NIETO 10 ESP G22 HOLIDAY GYM MORIWAKI
9. THOMAS LUTHI 12 CHE INTERWETTEN MORIWAKI Moto2 MORIWAKI
10. RATTHAPARK WILAIROT 14 THA THAI HONDA PTT SAG BIMOTA
11. ALEX DE ANGELIS 15 RSM RSM SCOT TEAM SCOT
12. JULES CLUZEL 16 FRA FORWARD RACING SUTER
13. KAREL ABRAHAM 17 CZE CARDION AB MOTORACING RSV
14. VLADIMIR LEONOV 21 RUS VECTOR KIEFER RACING SUTER
15. TONI ELIAS 24 ESP GRESINI RACING Moto2 MORIWAKI
16. ALEX BALDOLINI 25 ITA CARETTA TECHNOLOGY RACE DEPT I.C.P.
17. VINCENT LONBOIS 27 BEL MARC VDS RACING TEAM SUTER
18. ANDREA IANNONE 29 ITA FIMMCO SPEED UP SPEED UP
19. RAFFAELE DE ROSA 35 ITA TECH 3 RACING TECH 3
20. ROBERTINO PIETRI 39 VEN ITALTRANS S.T.R. SUTER
21. SERGIO GADEA 40 ESP TENERIFE 40 PONS PONS KALEX
22. ARNE TODE 41 GER RACING TEAM GERMANY SUTER
23. ROBERTO ROLFO 44 ITA ITALTRANS S.T.R. SUTER
24. SCOTT REDDING 45 GBR MARC VDS RACING TEAM SUTER
25. SHOYA TOMIZAWA 48 JPN TECHNOMAG-CIP SUTER
26. LUKÁŠ PEŠEK 52 CZE MATTEONI CP RACING MORIWAKI
27. VALENTIN DEBISE 53 FRA WTR SAN MARINO TEAM ADV
28. NICCOLO CANEPA 59 ITA RCM SCOT TEAM SCOT
29. JULIAN SIMON 60 ESP MAPFRE ASPAR TEAM RSV
30. VLADIMIR IVANOV 61 UKR GRESINI RACING Moto2 MORIWAKI
31. MIKE DI MEGLIO 63 FRA MAPFRE ASPAR TEAM RSV
32. YONNY HERNANDEZ 68 COL BLUSENS-STX BQR-Moto2
33. CLAUDIO CORTI 71 ITA FORWARD RACING SUTER
34. YUKI TAKAHASHI 72 JPN TECH 3 RACING TECH 3
35. MATTIA PASINI 75 ITA JIR Moto2 TSR
36. BERNAT MARTINEZ 76 ESP MAQUINZA-SAG TEAM BIMOTA
37. DOMINIQUE AEGERTER 77 CHE TECHNOMAG-CIP SUTER
38. AXEL PONS 80 ESP TENERIFE 40 PONS PONS KALEX
39. YANNINCK GUERRA 88 ESP G22 HOLIDAY GYM MORIWAKI
40. MASHEL AL NAIMI 95 QAT BLUSENS-STX BQR-Moto2
0:14 | Marquez o incidentu s Vinalesem: odkaz
23:50 | Márquez se kvůli incidentu s Viňalesem posune na čtvrté místo. odkaz
23:48 | Hovoří se o tom, že Marquez dostane penalizaci za incident s Vinalesem a posune se do druhé řady, ještě to však není oficiální.
23:43 | Kromě incidentu mezi Marquezem a Viňalesem se řeší i incident mezi Polem Espargarem a Lüthim.
23:24 | Marc gratuluje Alexovi k pole position: odkaz

Harmonogram

GP Amerik, Austin
Pátek 20. dubna
Moto3 1. trénink   16:00–16:40
MotoGP 1. trénink   16:55–17:40
Moto2 1. trénink   17:55–18:40
Moto3 2. trénink   20:10–20:50
MotoGP 2. trénink   21:05–21:50
Moto2 2. trénink   22:05–22:50
Sobota 21. dubna
Moto3 3. trénink   16:00–16:40
MotoGP 3. trénink   16:55–17:40
Moto2 3. trénink   17:55–18:40
Moto3 kvalifikace   19:35–20:15
MotoGP 4. trénink   20:30–21:00
MotoGP 1. kvalifikace   21:10–21:25
MotoGP 2. kvalifikace   21:35–21:50
Moto2 kvalifikace   22:05–22:50
Neděle 22. dubna    
Moto3 warm up   15:40–16:00
Moto2 warm up   16:10–16:30
MotoGP warm up   16:40–17:00
Moto3 závod   18:00
Moto2 závod   19:20
MotoGP závod   21:00