Alex De Angelis nejrychlejším v zahřívacím tréninku šestistovek

De Angelis má velkou šanci vyhrát Grand Prix, v Malajsii skončil těsně druhý a dnes je opět velmi blízko. Karel Abraham si v náročných podmínkách dokázal poradit velmi dobře a na Phillip Islandu zajel sedmý čas.
Alex De Angelis nejrychlejším v zahřívacím tréninku šestistovek

V mokrém ranním tréninku havarovali jezdci jako Ratthapark Wilairot z Thai Hondy PTT, jezdec týmu Racing Germany Kazuki Watanabe, ale také favorit dnešního závodu Julián Simón z Mapfre Aspar.

Austrálie, Phillip Island

Počasí: přeháňky
Teplota: 11°C
Vlhkost: 77%
Teplota povrchu: 13°C

GP Austrálie, Moto2 - Warm Up:

P. Jezdec                                        Země Tým                                                              Motocykl Čas Ztráta
1 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 1'44.851
2 Wayne MAXWELL AUS Matteoni Racing Moriwaki 1'45.055 0.204
3 Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'46.004 1.153
4 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'46.234 1.383
5 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'46.242 1.391
6 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 1'46.277 1.426
7 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'46.625 1.774
8 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'46.779 1.928
9 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 1'47.028 2.177
10 Michael RANSEDER AUT Vector Kiefer Racing Suter 1'47.157 2.306
11 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'47.221 2.370
12 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'47.262 2.411
13 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'47.606 2.755
14 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'47.728 2.877
15 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'47.775 2.924
16 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'47.835 2.984
17 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'48.071 3.220
18 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'48.451 3.600
19 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'48.661 3.810
20 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'48.775 3.924
21 Alexander CUDLIN AUS Qatar Moto2 Team BQR-Moto2 1'48.964 4.113
22 Javier FORES SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'49.117 4.266
23 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'49.250 4.399
24 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'49.276 4.425
25 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'49.308 4.457
26 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'49.326 4.475
27 Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 1'50.192 5.341
28 Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'50.233 5.382
29 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'50.629 5.778
30 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'50.728 5.877
31 Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'50.854 6.003
32 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'51.241 6.390
33 Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'51.658 6.807
34 Hiromichi KUNIKAWA JPN Bimota - M Racing Bimota 1'52.059 7.208
35 Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 1'52.231 7.380
36 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'52.465 7.614
37 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'52.954 8.103
38 Kazuki WATANABE JPN Racing Team Germany Suter 1'56.190 11.339
39 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 2'38.043 53.192
15:34 | Viňales slaví pole position. odkaz
15:29 | Márquez měl po svém kvalifikačním pádu problém s ramenem, ale potíž se vyřešila a jezdec se vrátil zpět na dráhu. odkaz
11:25 | Gardnerův pád: odkaz
16. listopadu | Trénink bude pokračovat od 14:25.
16. listopadu | Trénink MotoGP byl přerušen. Na dráze zůstaly nějaké části Zarcova motocyklu. odkaz

Harmonogram

GP Valencie, Valencie
Pátek 16. listopadu
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 17. listopadu
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 18. listopadu    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00