Andrea Iannone byl nejrychlejší i v druhém tréninku Moto2

V poslední přípravě na závod v Assenu překonal Andrea Iannone Alexe Debona a Thomase Lüthiho.

TT Holandska - Moto2, 2. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE Fimmco Speed Up Speed Up 1'39.101  
2 Alex DEBON Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'39.740 0.639 
3 Thomas LUTHI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'39.757 0.656 
4 Toni ELIAS Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'39.844 0.743 
5 Simone CORSI JIR Moto2 Motobi 1'39.853 0.752 
6 Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing FTR 1'39.865 0.764 
7 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Suter 1'39.933 0.832 
8 Mike DI MEGLIO Mapfre Aspar Team Suter 1'40.008 0.907 
9 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'40.012 0.911 
10 Roberto ROLFO Italtrans S.T.R. Suter 1'40.093 0.992 
11 Gabor TALMACSI Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.139 1.038 
12 Lukáš PEŠEK Matteoni CP Racing Moriwaki 1'40.225 1.124 
13 Shoya TOMIZAWA Technomag-CIP Suter 1'40.236 1.135 
14 Sergio GADEA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.240 1.139 
15 Arne TODE Racing Team Germany Suter 1'40.240 1.139 
16 Julian SIMON Mapfre Aspar Team Suter 1'40.321 1.220 
17 Mattia PASINI JIR Moto2 Motobi 1'40.373 1.272 
18 Anthony WEST MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'40.477 1.376 
19 Claudio CORTI Forward Racing Suter 1'40.487 1.386 
20 Yonny HERNANDEZ Blusens-STX BQR-Moto2 1'40.490 1.389 
21 Hector FAUBEL Marc VDS Racing Team Suter 1'40.591 1.490 
22 Axel PONS Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.653 1.552 
23 Raffaele DE ROSA Tech 3 Racing Tech 3 1'40.655 1.554 
24 Jules CLUZEL Forward Racing Suter 1'40.669 1.568 
25 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 1'40.689 1.588 
26 Valentin DEBISE WTR San Marino Team ADV 1'40.720 1.619 
27 Xavier SIMEON Holiday Gym G22 Moriwaki 1'40.736 1.635 
28 Yuki TAKAHASHI Tech 3 Racing Tech 3 1'40.835 1.734 
29 Vladimir IVANOV Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'40.880 1.779 
30 Stefan BRADL Viessmann Kiefer Racing Suter 1'40.944 1.843 
31 Alex DE ANGELIS RSM Team Scot Force GP210 1'40.991 1.890 
32 Fonsi NIETO Holiday Gym G22 Moriwaki 1'41.066 1.965 
33 Kenny NOYES Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'41.078 1.977 
34 Niccolo CANEPA RSM Team Scot Force GP210 1'41.082 1.981 
35 Alex BALDOLINI Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'41.212 2.111 
36 Robertino PIETRI Italtrans S.T.R. Suter 1'41.457 2.356 
37 Bernat MARTINEZ Maquinza-SAG Team Bimota 1'42.240 3.139 
38 Mashel AL NAIMI Blusens-STX BQR-Moto2 1'43.188 4.087 
39 Joan OLIVE Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'43.379 4.278 
40 Vladimir LEONOV Vector Kiefer Racing Suter 1'44.244 5.143 
5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00