Andrea Iannone byl nejrychlejším jezdcem warm upu Moto2

Mokrá dráha na jihošpanělském okruhu znamená, že Anthony West je ve svém živlu, což dnes ráno dokázal třetím časem. Druhý skončil velmi dobře jedoucí Juki Takahaší a nejrychlejším jezdcem je Ital Iannone.
Andrea Iannone byl nejrychlejším jezdcem warm upu Moto2

Jerez, Španělsko

Stav: zamračeno, mokrý povrch dráhy
Teplota: 16°C
Teplota povrchu dráhy: 18°C
Vlhkost: 89%

GP Španělska, třída Moto2 - Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 232.7 1'57.101
2 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 231.2 1'57.146 0.045
3 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 235.9 1'57.198 0.097
4 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 236.8 1'57.250 0.149
5 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 240.2 1'57.800 0.699
6 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 234.8 1'57.948 0.847
7 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE 232.1 1'57.977 0.876
8 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 236.2 1'58.109 1.008
9 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 225.2 1'58.263 1.162
10 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 224.1 1'58.332 1.231
11 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 233.6 1'58.401 1.300
12 Raffaele DE ROSA ITA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 228.6 1'58.459 1.358
13 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 231.4 1'58.591 1.490
14 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 232.5 1'58.740 1.639
15 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 235.0 1'58.915 1.814
16 Javier FORES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 234.0 1'58.950 1.849
17 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 231.1 1'58.970 1.869
18 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 233.6 1'59.065 1.964
19 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 226.6 1'59.120 2.019
20 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 235.3 1'59.264 2.163
21 Kev COGHLAN GBR Aeroport de Castello FTR 227.0 1'59.318 2.217
22 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 231.1 1'59.351 2.250
23 Alex BALDOLINI ITA Forward Racing Suter 235.3 1'59.541 2.440
24 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 233.3 1'59.554 2.453
25 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 232.0 1'59.799 2.698
26 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 228.0 2'00.084 2.983
27 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 227.0 2'00.153 3.052
28 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 235.3 2'00.250 3.149
29 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 232.2 2'00.341 3.240
30 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 232.7 2'00.352 3.251
31 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 232.4 2'00.384 3.283
32 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 225.2 2'00.521 3.420
33 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 231.5 2'00.670 3.569
34 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 230.0 2'00.783 3.682
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 231.9 2'01.504 4.403
36 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R. Kalex 214.3 2'01.717 4.616
37 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 218.6 2'02.696 5.595
38 Steven ODENDAAL RSA MS Racing Suter 217.4 2'03.576 6.475
39 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 224.7 2'03.672 6.571
40 Lukasz WARGALA POL Desguaces La Torre G22 Moriwaki 217.0 2'06.852 9.751
15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00