Bagnaia pojede příští rok u tovární Ducati, Zarco a Martin u Pramacu

Tým tovární Ducati oficiálně oznámil, že příští rok v jejich týmu pojede Francesco Bagnaia. Jeho týmovým kolegou bude Jack Miller, jehož přestup byl potvrzen už dříve.

Tým tovární Ducati bude mít v příštím roce novou jezdeckou dvojici. Petrucci odchází ke KTM a Dovi na konci roku tento tým také opustí, ačkoliv zatím není jasné, kam zamíří.

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

V případě Jacka Millera bylo už před několika měsíci potvrzeno, že se v příštím roce z týmu Pramac Racing přesune k tovární Ducati. A nyní je už jisté i to, že se spolu s ním přesune i jeho současný týmový kolega Francesco Bagnaia.

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Spolu s oznámení Bagnaiova přestupu k továrnímu týmu, bylo oznámeno i nové složení satelitního týmu Pramac Racing. K týmu se připojí Johann Zarco, který aktuálně jezdí u Avintie a přidá se i nováček Jorge Martin, který přichází z kategorie Moto2.

Zdroj: Ducati Team, foto: Václav Duška Jr., Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz