Bagnaia pojede příští rok u tovární Ducati, Zarco a Martin u Pramacu

Tým tovární Ducati oficiálně oznámil, že příští rok v jejich týmu pojede Francesco Bagnaia. Jeho týmovým kolegou bude Jack Miller, jehož přestup byl potvrzen už dříve.

Tým tovární Ducati bude mít v příštím roce novou jezdeckou dvojici. Petrucci odchází ke KTM a Dovi na konci roku tento tým také opustí, ačkoliv zatím není jasné, kam zamíří.

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

V případě Jacka Millera bylo už před několika měsíci potvrzeno, že se v příštím roce z týmu Pramac Racing přesune k tovární Ducati. A nyní je už jisté i to, že se spolu s ním přesune i jeho současný týmový kolega Francesco Bagnaia.

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Spolu s oznámení Bagnaiova přestupu k továrnímu týmu, bylo oznámeno i nové složení satelitního týmu Pramac Racing. K týmu se připojí Johann Zarco, který aktuálně jezdí u Avintie a přidá se i nováček Jorge Martin, který přichází z kategorie Moto2.

Zdroj: Ducati Team, foto: Václav Duška Jr., Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.