Bagnaia pojede příští rok u tovární Ducati, Zarco a Martin u Pramacu

Tým tovární Ducati oficiálně oznámil, že příští rok v jejich týmu pojede Francesco Bagnaia. Jeho týmovým kolegou bude Jack Miller, jehož přestup byl potvrzen už dříve.

Tým tovární Ducati bude mít v příštím roce novou jezdeckou dvojici. Petrucci odchází ke KTM a Dovi na konci roku tento tým také opustí, ačkoliv zatím není jasné, kam zamíří.

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

Dovizioso na konci roku opustí Ducati

V případě Jacka Millera bylo už před několika měsíci potvrzeno, že se v příštím roce z týmu Pramac Racing přesune k tovární Ducati. A nyní je už jisté i to, že se spolu s ním přesune i jeho současný týmový kolega Francesco Bagnaia.

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Je to oficiální: Miller podepsal s tovární Ducati

Spolu s oznámení Bagnaiova přestupu k továrnímu týmu, bylo oznámeno i nové složení satelitního týmu Pramac Racing. K týmu se připojí Johann Zarco, který aktuálně jezdí u Avintie a přidá se i nováček Jorge Martin, který přichází z kategorie Moto2.

Zdroj: Ducati Team, foto: Václav Duška Jr., Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


25. října | Závod MotoGP už je sice za námi, ale ještě nás čeká závod třídy Moto2, který se netradičně jede až jako poslední. odkaz
25. října | Devátého vítěze jsme se dnes nedočkali. Morbidelli si připsal své druhé vítězství této sezóny. odkaz
25. října | Navzdory nepříznivému vývoji pandemie koronaviru v mnoha evropských zemích by se poslední tři závody letošního roku měly odjet podle plánu. odkaz
24. října | Danilo Petrucci dnes slaví 30 let. odkaz
23. října | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.