Ben Spies na Casey Stonera velmi zapůsobil

Australan věří, že Spies svou šanci v MotoGP využije.
Američan Ben Spies letos vyhrál titul v mistrovství superbiků a přestoupil do královské kubatury MotoGP k týmu Herve Poncharala Monster Tech 3. Během posledního závodního víkendu ve Valencii a později v testech už v rámci přípravy na sezonu 2010, svými výkony nezapůsobil jen na všechny členy svého nového týmu, ale také na své budoucí soupeře.

Více méně teď od Spiese všichni očekávají výrazné výsledky potom, co v závodě na divokou kartu skončil sedmý a v testech celkově osmý, což Američana staví do nelehké pozice, ale podle Casey Stonera z tovární stáje Ducati se mu to v příštím roce může klidně podařit.

„Skutečně na mě udělal velký dojem a odvádí skvělou práci,“ řekl na adresu jezdce Monster Tech 3 Casey Stoner. „Už dříve jsem mu řekl, že v mistrovství superbiků nemá důvod znovu závodit.“

„Na dráze byl nejrychlejší a už nebylo nic, co by mohl víc dokázat. Nyní nadešel čas přikročit k větším výzvám, takže uvidíme jak si s tím poradí,“ pokračoval Australan. „Je velmi klidný a skromný a tento sport prostě miluje pro závodění stejně jako já a nemusí to ostatní.“

„Je mu jasné, jak náročné výzvy má nyní před sebou a udělá co bude v jeho silách, aby z této příležitosti vytěžil maximum,“ řekl závěrem Casey Stoner, který v letošním ročníku světového šampionátu obsadil čtvrtou příčku mezi jezdci královské kubatury.
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz