Capirossi chce na domácí trati lepší výsledek než loni

Vermeulen má za cíl letošní nejlepší umístění.
Po kvalifikační spolupráci s krajanem Rossim startoval loni Loris Capirossi do GP Itálie z první řady, ale v cíli byl až sedmý. Letos hodlá domácím fanouškům přivézt lepší výsledek.

"Mugello je pro mě vždy mimořádné a s loňským výsledkem jsem nebyl spokojený, takže mám v plánu to letos udělat lépe. Letošní GSV-R je určitě lepší než motorka z roku 2008, takže opravdu věřím, že pokud se nám podaří najít správné nastavení a budeme mít dobré volné tréninky, můžeme bojovat vpředu," uvedl Capirossi.

V současnosti trpí Suzuki podle Itala nejvíce tím, že nedokáže pneumatiky využít tak dobře jako konkurenční stroje. Na to se teď s týmem hodlá soustředit.

Celkový potenciál letošní Suzuki zůstává nevyužitý i podle Chrise Vermeulena, který se loni v Mugellu probojoval po incidentu v prvním kole ze 17. na 10. místo.

"Poslední výsledek v Le Mans byl o něco lepší, ale stále to není ono. Musíme dále tvrdě pracovat a pokusit se využít naplno potenciál GSV-R. V Mugellu závodím opravdu rád, je tam skutečně unikátní atmosféra a trať je úžasná. V Mugellu je to vždy náročný závod, ale my budeme dělat vše pro to, abychom se dále zlepšovali a určitě budeme mít za cíl náš letošní nejlepší výsledek," řekl Australan.
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz