Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo propuštěného Fenatiho pojede v Aragonii Xavi Cardelus.
Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Při závodě v Misanu třídy Moto2 měli spolu konflikt Stefano Manzi a Romano Fenati. Fenati nakonec na rovince zatahal za Manziho brzdu. Následně byl Fenati propuštěn z týmu Marinelli Snipers, v němž letos závodil a zároveň přišel i o smlouvu na příští rok, kterou měl podepsanou s týmem MV Agusta Forward Racing.

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo Fenatiho v Aragonii pojede Xavi Cardelus. Tento dvacetiletý závodník z Andorry aktuálně jezdí šampionát FIM CEV Repsol Moto2 a má již i zkušenosti s MS silničních motocyklů. Letos odjel sedm závodů na divokou kartu s týmem Stylobike.

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Cardelus pojede s týmem Marinelli Snipers až do konce letošní sezóny.

Kromě Cardelusova příchodu do Moto2 tým Marinelli Snipers sdělil i informaci ohledně příštího roku ve třídě Moto3 – tam se k týmu nově připojí Makar Yurchenko z Kazachstánu. Yurchenkovým kolegou bude Tony Arbolino.

Zdroj: motogp.com, foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz