Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo propuštěného Fenatiho pojede v Aragonii Xavi Cardelus.
Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Při závodě v Misanu třídy Moto2 měli spolu konflikt Stefano Manzi a Romano Fenati. Fenati nakonec na rovince zatahal za Manziho brzdu. Následně byl Fenati propuštěn z týmu Marinelli Snipers, v němž letos závodil a zároveň přišel i o smlouvu na příští rok, kterou měl podepsanou s týmem MV Agusta Forward Racing.

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo Fenatiho v Aragonii pojede Xavi Cardelus. Tento dvacetiletý závodník z Andorry aktuálně jezdí šampionát FIM CEV Repsol Moto2 a má již i zkušenosti s MS silničních motocyklů. Letos odjel sedm závodů na divokou kartu s týmem Stylobike.

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Cardelus pojede s týmem Marinelli Snipers až do konce letošní sezóny.

Kromě Cardelusova příchodu do Moto2 tým Marinelli Snipers sdělil i informaci ohledně příštího roku ve třídě Moto3 – tam se k týmu nově připojí Makar Yurchenko z Kazachstánu. Yurchenkovým kolegou bude Tony Arbolino.

Zdroj: motogp.com, foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz