Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo propuštěného Fenatiho pojede v Aragonii Xavi Cardelus.
Cardelus pojede v Aragonu místo Fenatiho

Při závodě v Misanu třídy Moto2 měli spolu konflikt Stefano Manzi a Romano Fenati. Fenati nakonec na rovince zatahal za Manziho brzdu. Následně byl Fenati propuštěn z týmu Marinelli Snipers, v němž letos závodil a zároveň přišel i o smlouvu na příští rok, kterou měl podepsanou s týmem MV Agusta Forward Racing.

Tým Marinelli Snipers oznámil, že místo Fenatiho v Aragonii pojede Xavi Cardelus. Tento dvacetiletý závodník z Andorry aktuálně jezdí šampionát FIM CEV Repsol Moto2 a má již i zkušenosti s MS silničních motocyklů. Letos odjel sedm závodů na divokou kartu s týmem Stylobike.

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Aktualizováno: Incident mezi Manzim a Fenatim – ohlasy

Cardelus pojede s týmem Marinelli Snipers až do konce letošní sezóny.

Kromě Cardelusova příchodu do Moto2 tým Marinelli Snipers sdělil i informaci ohledně příštího roku ve třídě Moto3 – tam se k týmu nově připojí Makar Yurchenko z Kazachstánu. Yurchenkovým kolegou bude Tony Arbolino.

Zdroj: motogp.com, foto: Avintia Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz