Carmelo Ezpeleta navštívil španělský Inmotec

Šéf Dorny v pondělí přijel do sídla španělské společnosti Inmotec, aby se podíval jak pokračuje vývoj jejich motocyklového prototypu MotoGP pod označením GPI 10.

Carmelo Ezpeleta do španělské Pamplony přijel na kongres sportovního marketingu a sponzorování ve sportovním odvětví. Při této příležitosti se zajel podívat na prototyp Inmotecu, který má poprvé závodit ve světovém mistrovství čtvrtého července v katalánské Grand Prix.

Bude to vůbec poprvé, kdy španělský motocykl pojede v závodu světového šampionátu MotoGP spolu s katalánským jezdcem Ivánem Silvou.

Aby vše proběhlo podle plánu tak celou zimu všichni v dílnách Inmotecu intenzivně pracovali na vývoji jejich závodního prototypu GPI 10. Začátkem února řešili novou aerodynamiku v aerodynamickém tunelu a v kombinaci s testy na závodních okruzích teď Inmotec kompletuje druhý motocykl na dalším vývojovém stupni.

Samozřejmě až účast v závodu světového šampionátu ukáže kvality tohoto španělského stroje a všichni, kdo za tímto projektem stojí věří, že to bude skutečná zkouška jeho možností, ale první testy již prokázaly velmi dobré vlastnosti GPI 10.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz