Cecchinello je s letošním výkonem týmu LCR Hondy spokojený

V roce 2010 by rádi získali status nejlepšího nezávislého týmu.
Pro Randy De Punieta byla sezona 2009 již druhou s týmem LCR Hondy a zatím také nejlepší. Francouz v letošním roce podával mnohem vyrovnanější výkony v závodech pravidelně bodoval a v Donington Parku získal umístění na stupních vítězů, když britskou Grand Prix dokončil na třetí pozici.

Bohužel právě po britském podniku mistrovství světa silničních motocyklů si během tréninku na motokrosovém motocyklu De Puniet zlomil kotník a toto zranění mělo výrazný vliv na jeho výkon v druhé polovině sezony. Nicméně i přes potíže se zraněním Francouz sbíral body a v závěru šampionátu byl nadosah sedmého místa v celkovém hodnocení.

Šéf týmu Luccio Cecchinello je s výkonem svého svěřence spokojený a věří, že výsledek v sezoně 2010 zaznamená ještě další zlepšení jak v případě De Punieta tak celého týmu LCR Hondy.

„S výsledkem jsme celkem spokojení, protože jsme se rozhodně zlepšili,“ řekl Cecchinello. „Měli jsme šanci dosáhnout některých dobrých výkonů, zvlášť s umístěním na stupních vítězů v britské Grand Prix, takže jsme spokojení.“

„V tomto roce jsme měli příležitost skončit, řekněme jako nejlepší nezávislý tým. Měli jsme nějaké nehody a Randy si v srpnu zlomil kotník, takže jsme našeho cíle nedosáhli. V příštím ročníku bychom už určitě byli rádi prvním nezávislým týmem v hodnocení,“ uvedl Luccio Cecchinello.
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz