Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Cal Crutchlow měl včera ve warm upu těžký pád. Až o něco později se zjistilo, že má zlomenou člunkovou kost. Bude muset na operaci.
Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Nejen pro Marca Márqueze, ale ani pro Cala Crutchlowa nezačala letošní sezóna příliš dobře. V nedělním warm upu měl hodně těžký pád. Dostal poměrně velkou ránu do hlavy, proto mu lékaři nepovolili start, přestože se jezdec dle svých slov cítil dobře.

O něco později se pak zjistilo, že má Crutchlow zlomenou člunkovou kost v levém zápěstí. Jezdec by měl v úterý ráno v Barceloně podstoupit operaci. Zákrok provede doktor Mir.

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

V pátek ráno by se pak měl Crutchlow vrátit do Jerezu na okruh a jak sám řekl, věří, že bude moci závodit už při GP Andalusie.

Zdroj: motogp.com, foto: Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

2. května | Quartararo potvrdil, že měl během závodu problémy s pravou paží. Kvůli tomuto problému už byl před dvěma lety operován. Nyní zvažuje další operaci, ale zatím ještě nepadlo definitivní rozhodnutí.
2. května | Quartararo si po závodě držel sáček s ledem na pravé paži. Problém s paží tedy pravděpodobně byl důvodem jeho poklesu v dnešním závodě.
2. května | Quartararo dnes dlouho vedl, ale nakonec po potížích skončil až třináctý a v pořadí šampionátu klesl na druhé místo. odkaz
2. května | Dnešní podium v Jerezu: odkaz
2. května | Miller slaví vítězství. odkaz