Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Cal Crutchlow měl včera ve warm upu těžký pád. Až o něco později se zjistilo, že má zlomenou člunkovou kost. Bude muset na operaci.
Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Nejen pro Marca Márqueze, ale ani pro Cala Crutchlowa nezačala letošní sezóna příliš dobře. V nedělním warm upu měl hodně těžký pád. Dostal poměrně velkou ránu do hlavy, proto mu lékaři nepovolili start, přestože se jezdec dle svých slov cítil dobře.

O něco později se pak zjistilo, že má Crutchlow zlomenou člunkovou kost v levém zápěstí. Jezdec by měl v úterý ráno v Barceloně podstoupit operaci. Zákrok provede doktor Mir.

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

V pátek ráno by se pak měl Crutchlow vrátit do Jerezu na okruh a jak sám řekl, věří, že bude moci závodit už při GP Andalusie.

Zdroj: motogp.com, foto: Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.