Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Cal Crutchlow měl včera ve warm upu těžký pád. Až o něco později se zjistilo, že má zlomenou člunkovou kost. Bude muset na operaci.
Crutchlow má zlomenou člunkovou kost a musí na operaci

Nejen pro Marca Márqueze, ale ani pro Cala Crutchlowa nezačala letošní sezóna příliš dobře. V nedělním warm upu měl hodně těžký pád. Dostal poměrně velkou ránu do hlavy, proto mu lékaři nepovolili start, přestože se jezdec dle svých slov cítil dobře.

O něco později se pak zjistilo, že má Crutchlow zlomenou člunkovou kost v levém zápěstí. Jezdec by měl v úterý ráno v Barceloně podstoupit operaci. Zákrok provede doktor Mir.

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

Marc Márquez má zlomenou pažní kost (+video z nehody)

V pátek ráno by se pak měl Crutchlow vrátit do Jerezu na okruh a jak sám řekl, věří, že bude moci závodit už při GP Andalusie.

Zdroj: motogp.com, foto: Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz