Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

Crutchlowa poslední dobou pronásleduje smůla. Jezdec uklouzl v paddocku a přetrhal si vazy v kotníku.
Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

V letošní sezóně má Cal Crutchlow smůlu na zranění. Hned během prvního závodního víkendu si zlomil člunkovou kost a musel absolvovat operaci. Po zákroku se pak brzy vrátil na dráhu, jenže před závody v Misanu musel podstoupit další operační zákrok, aby vyřešil potíže s tzv. kompartment syndromem v pravém předloktí.

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Po operaci předloktí ovšem Britova rekonvalescence neprobíhala tak dobře, jak by si jezdec býval přál. Kvůli komplikacím tedy musel vynechat oba závody v Misanu.

V Barceloně už Crutchlow chtěl znovu závodit. Operované předloktí už je na tom mnohem lépe. Nicméně Crutchlowův start v GP Katalánska nakonec není vůbec jistý. Jezdec totiž cestou z pravidelného PCR testu na koronavirus uklouzl a přetrhal si vazy v levém kotníku. Navzdory zranění se Crutchlow pokusí nastoupit do pátečních tréninků a pak se uvidí.

Fotky Crutchlowova zraněného kotníku jsou k dispozici zde.

Zdroj: motogp.com

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.