Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

Crutchlowa poslední dobou pronásleduje smůla. Jezdec uklouzl v paddocku a přetrhal si vazy v kotníku.
Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

V letošní sezóně má Cal Crutchlow smůlu na zranění. Hned během prvního závodního víkendu si zlomil člunkovou kost a musel absolvovat operaci. Po zákroku se pak brzy vrátil na dráhu, jenže před závody v Misanu musel podstoupit další operační zákrok, aby vyřešil potíže s tzv. kompartment syndromem v pravém předloktí.

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Po operaci předloktí ovšem Britova rekonvalescence neprobíhala tak dobře, jak by si jezdec býval přál. Kvůli komplikacím tedy musel vynechat oba závody v Misanu.

V Barceloně už Crutchlow chtěl znovu závodit. Operované předloktí už je na tom mnohem lépe. Nicméně Crutchlowův start v GP Katalánska nakonec není vůbec jistý. Jezdec totiž cestou z pravidelného PCR testu na koronavirus uklouzl a přetrhal si vazy v levém kotníku. Navzdory zranění se Crutchlow pokusí nastoupit do pátečních tréninků a pak se uvidí.

Fotky Crutchlowova zraněného kotníku jsou k dispozici zde.

Zdroj: motogp.com

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz