Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

Crutchlowa poslední dobou pronásleduje smůla. Jezdec uklouzl v paddocku a přetrhal si vazy v kotníku.
Crutchlow uklouzl a přetrhal si vazy v kotníku

V letošní sezóně má Cal Crutchlow smůlu na zranění. Hned během prvního závodního víkendu si zlomil člunkovou kost a musel absolvovat operaci. Po zákroku se pak brzy vrátil na dráhu, jenže před závody v Misanu musel podstoupit další operační zákrok, aby vyřešil potíže s tzv. kompartment syndromem v pravém předloktí.

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Crutchlow podstoupil operaci předloktí

Po operaci předloktí ovšem Britova rekonvalescence neprobíhala tak dobře, jak by si jezdec býval přál. Kvůli komplikacím tedy musel vynechat oba závody v Misanu.

V Barceloně už Crutchlow chtěl znovu závodit. Operované předloktí už je na tom mnohem lépe. Nicméně Crutchlowův start v GP Katalánska nakonec není vůbec jistý. Jezdec totiž cestou z pravidelného PCR testu na koronavirus uklouzl a přetrhal si vazy v levém kotníku. Navzdory zranění se Crutchlow pokusí nastoupit do pátečních tréninků a pak se uvidí.

Fotky Crutchlowova zraněného kotníku jsou k dispozici zde.

Zdroj: motogp.com


25. října | Závod MotoGP už je sice za námi, ale ještě nás čeká závod třídy Moto2, který se netradičně jede až jako poslední. odkaz
25. října | Devátého vítěze jsme se dnes nedočkali. Morbidelli si připsal své druhé vítězství této sezóny. odkaz
25. října | Navzdory nepříznivému vývoji pandemie koronaviru v mnoha evropských zemích by se poslední tři závody letošního roku měly odjet podle plánu. odkaz
24. října | Danilo Petrucci dnes slaví 30 let. odkaz
23. října | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.