Dalla Porta má zraněné rameno, nahradí jej Nagashima

Lorenzo Dalla Porta bude muset na operaci s ramenem. Do konce sezóny už jej tedy na dráze neuvidíme. Nahradí jej Tetsuta Nagashima.

Ital Lorenzo Dalla Porta podstoupil po Velké ceně San Marina podrobnější vyšetření bolavého levého ramene. Lékaři potvrdili, že operace bude nutná. Pro jezdce to znamená předčasný konec letošní sezóny. Ve zbývajících závodech jej nahradí Japonec Tetsuta Nagashima.

Seznam týmů Moto2 a Moto3 pro rok 2022

Seznam týmů Moto2 a Moto3 pro rok 2022

Dalla Porta po operaci využije i zimní přestávky k tomu, aby byl připraven na příští ročník závodů. Tým Italtrans dále potvrdil, že s Dalla Portou počítá i pro příští sezónu. Jeho týmovým kolegou opět bude Joe Roberts, který také s týmem prodloužil smlouvu na rok 2022.

Zdroj: Italtrans, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

9:19 | Somkiat Chantra se před domácím publikem raduje ze zisku pole position a také z toho, že je prvním thajským jezdcem, který vyrazí do závodu z pole position. odkaz
30. září | V roce 2023 se do kalendáře MotoGP připojí závod v Indii. odkaz
24. září | Kvalifikaci Moto2 se podařilo dokončit. Z pole position se raduje Canet. Kvalifikace MotoGP se ovšem kvůli dešti opět odkládá.
24. září | Jezdci Moto2 se vrátí na trať v 8:38 našeho času. 1. kvalifikace MotoGP odstartuje v 9:00 a 2. kvalifikace se pojede od 9:25. odkaz
24. září | Jezdci stále čekají... Somkiat Chantra si během čekání stačil i trochu zdřímnout... odkaz