Daniho Pedrosu nahradí v Jerezu Kousuke Akiyoshi

Honda povolala svého nového jezdce, aby pomohl Repsol Hondě.
Jezdec ze země vycházejícího slunce Kousuke Akiyoshi, jenž dříve testoval pro japonskou Suzuki bude ve víkendovém oficiálním IRTA testu MotoGP v Jerezu, testovat tovární Repsol Hondu.

Dani Pedrosa po zranění, které utrpěl během pádu v Kataru a následné operaci ruky a kolena, jenž si zranění vyžádalo, do Jerezu z pochopitelných důvodů nepřijede. Proto pomůže Andrea Doviziosovi a celému týmu tovární Hondy, během víkendového testu, ostřílený borec z Japonska.

Čtyřiatřicetiletý Akiyoshi v minulosti testoval pro Suzuki a rovněž jel s nimi několikrát závod Grand Prix na divokou kartu. Během zimní přestávky se ale dohodl na spolupráci s Hondou a s jejím motocyklem letos pojede v několika závodech národního šampionátu. Značku Honda bude také reprezentovat v prestižním osmihodinovém závodě v Suzuce.

Dani Pedrosa zatím jen doufá, že vše dopadne dobře a bude schopen nastoupit k prvnímu závodu sezony, který se jede dvanáctého dubna v Kataru. Po dobu jeho nepřítomnosti ho mezitím v Jerezu zastoupí Kousuke Akiyoshi, jehož Honda povolala z Japonska.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz