Daniho Pedrosu přivítali na Kanárských ostrovech

Jezdec továrního týmu Hondy odjel na ostrovy s Repsolem.
Klepněte pro větší obrázekDani Pedrosa je už čtvrtý den na Kanárských ostrovech, kde je součástí reklamní akce svého hlavního sponzora společnosti Repsol. V městečku Vecindario například zcela nečekaně překvapil místní řidiče, když pracoval na čerpací stanici Repsolu a tankoval nadšeným lidem benzín do jejich aut a motocyklů.

„Perfektní byla práce na benzinové stanici, kde jsme tankovali auta,“ řekl Pedrosa. „Pravdou je, že lidé byli hodně překvapení. Škoda, že jsme tam neměli více času, protože tamní lokalitu neznám a rád bych ji poznal mnohem více. Možná to udělám jindy až sem přijedu jako turista.“

Samotný závodník na Kanárských ostrovech nikdy nebyl, ale každopádně ho překvapilo, jak moc je světový šampionát závodů silničních motocyklů u nich populární a jak neobyčejně vlídně je všude, kde přijedou vítají.

V místním nákupním centru se Pedrosa zúčastnil finále video hry, jak jinak než v závodech silničních motocyklů, kde dokonce dvěma posledním a nejlepším místním hráčům radil, jakou si zvolit na příslušném okruhu nejlepší stopu a taktiku.

„Je to poprvé, co jsem na Kanárských ostrovech. Před tím jsem tu nebyl schopný nikdy přijet. Před několika Klepněte pro větší obrázeklety, když jsem začal závodit jsem tady málem přijel na závod, ale nakonec z toho sešlo,“ řekl Pedrosa.

„Jsem velmi vděčný místním fanouškům a tisku za jejich srdečné přijetí. Vím, že je tu velký zájem o závodění a byli jsme skutečně skvěle přivítaní.“

Svou návštěvu Kanárských ostrovů Dani Pedrosa ukončí v pátek, ale už teď je jisté, že tyto nádherné ostrovy, které patří pod Španělskou správu a zejména jejich obyvatelé si získali srdce jezdce továrního týmu Repsol Hondy.

18. ledna | Dnes večer (od 18:00) bude probíhat představení týmu Ducati. Přímý přenos bude k dispozici na stránkách… odkaz
18. ledna | Jack Miller dnes slaví 24 let. odkaz
15. ledna | Romano Fenati dnes slaví 23 let.
14. ledna | Francesco Bagnaia dnes slaví 22 let. odkaz
12. ledna | Maverick Vinales dnes slaví 24 let.