Danny Webb nahradí Karla Haniku

Piskotek2007  |  15. 06. 2016 11:02

No, je to síla, a velká škoda. Obrovská naděje to byla, ale je pravdou že jeho vystoupení v Moto3 bylo zklamáním.

Winnie.WinJet  |  14. 06. 2016 18:27

To byla jen otázka času. Nikdy se pořádně nechytil, když už startoval z dobré pozice, vždy se jen propadal. A když už náhodou jel na dobré pozici v závodě, spadnul. Divím se, že toto rozhodnutí neučinili už u KTM, ale stalo se tak až u týmu bez jakýchkoli ambicí na vítězství. Nato, jaký to byl v RBRC talent, tak zde si to těžce nedával. Stačí se jen podívat na to, jaké jezdce porazil ve své mistrovské sezóně a kde jsou ti jezdci v porovnáním s ním teď. Mir, Enea, nebo z předchozí sezóny Loi, Oettl a podobně. Na Moto3 prostě nemá a pochybuji, že někdy bude mít i na vyšší kategorie.

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

9:49 | Filip Salač dnes slaví 18 let.
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 24 let. odkaz
4. prosince | Franco Morbidelli dnes slaví 25 let. odkaz
28. listopadu | Jorge Martin podstoupil operaci kolene. odkaz
25. listopadu | Augusto Fernandez pojede v Moto2 u týmu EG 0,0 Marc VDS místo Alexe Márqueze.