De Puniet věří v dobrý závod za jakýchkoliv podmínek

Francouzský závodník je dnes druhým nejrychlejším jezdcem Hondy, kvalifikaci absolvoval sedmým časem, ale kdyby mu v jeho rychlém kole nestál Kallio v cestě, měl velkou šanci se probojovat do první řady.
De Puniet věří v dobrý závod za jakýchkoliv podmínek

To by byl určitě úspěch, ale to na čem bude muset Francouz rozhodně zapracovat jsou starty. Už v minulosti měl hezké postavení na roštu, ale vše si pokazil právě startem, takže pokud zítra pustí spojku v ten nejlepší moment má velkou šanci si zazávodit s nejlepšími. Jeho závodní rychlost je velmi dobrá a je připraven na jakékoliv odmínky.

„Myslím, že jsme odvedli dobrou práci na mokru (v pátek) a na suchu (v sobotu), protože časy na kolo mám konzistentně rychlé,“ řekl Randy De Puniet. „Odpoledne jsme se zaměřili na kontrolu řízení trakce, zajeli dvě dlouhé jízdy v opravdu dobrém tempu a pokaždé figurovali šestí.“

„O první řadu jsem přišel, protože jsem ztratil spoustu času za Kalliem, když jsem jel své nejrychlejší kolo. Každopádně je příjemné být druhým jezdcem Hondy v pořadí na startovním roštu a jsem si jistý, že dokážu zajet dobrý závod v jakýchkoliv podmínkách,“ řekl závěrem De Puniet.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

20. ledna | Marco Simoncelli by dnes slavil 31 let.
17. ledna | Jonas Folger nebude letos závodit.
15. ledna | Romano Fenati dnes slaví 22 let.
14. ledna | Francesco Bagnaia dnes slaví 21 let.
12. ledna | Maverick Viňales dnes slaví 23 let.