De Puniet získal od HRC několik novinek

Za vysokých teplot, které dnes sužovaly všechny na dráze rozpáleného Sachsenringu, zajel francouzský jezdec LCR Hondy osmý čas na kolo a to zejména proto, že dnes testoval nový software elektroniky.

Díky jeho posledním výkonům v šampionátu, dodalo HRC soukromému týmu LCR Hondy už v Katalánsku modifikovaný podvozek a teď v Německu dostali k vyzkoušení zcela nový software elektroniky.  Sice to dnes Francouze stálo nějaký čas, ale už zítra může být vše jinak. Bohužel počasí se má v Německu dost podstatně změnit, takže uvidíme.

„Dnes to byl tvrdý pracovní den, protože nám HRC dodala k vyzkoušení nový software k elektronice,“ řekl Randy De Puniet. „Předně jsme se rozhodli zajet dlouhou jízdu na našem základním motocyklu a potom jsme začali pracovat na novém softwaru. Samozřejmě přizpůsobení zabere nějaký čas, jako předvolby motorové brzdy a vůbec všeho, takže jsme se setkali s drobnými problémy s mappingem motoru.“

„Přišli jsme tak o několik důležitých kol, protože jsme stáli v garáži, nicméně to bylo pozitivní odpoledne a podařilo se nám získat důležitá data, abychom motorku připravili. Bohužel zítra očekáváme déšť, takže to byla pravděpodobně naše poslední možnost, jak nastavit motocykl na sucho,“ řekl De Puniet.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz