MotoGP: Před domácím publikem v Katalánsku vítězí Márquez

juwannaman  |  16. 06. 2019 21:42

Ale zase mistr karel, to uz dela schvalne!!!! To se neda uz ani prehlizet.Rossi by mel dat uz motorku mladsi generaci, jinak asi neuvidime Yamahu vyhravat!!!!!! Lorenzo zklamani sezony!!!!

r_e_n_e  |  16. 06. 2019 22:15

Mistr Karel robi co moze...Niekedy prehnana iniciativa je vsak na skodu.
Co sa tyka Rossiho, tak v Yamahe je uz jeden mlady jazdec...24 rocny Vinales.
Ani on sa este stale nechyta na Rossiho, takze nie je dovod na odchod. Aj aj preto, ze je Rossi stale medzi fanusikmi topka a pre Yamahu je stale zlatou rybkou. A nezmoze proti tomu nic ani Jarvis. ;)

McLaren-Merceds  |  16. 06. 2019 17:51

Gratulace, Marc je na dobré cestě za obhajobou titulu.

jimij  |  16. 06. 2019 14:56

To Marquerzovství pana Svobody je vážně otravný a unavný.Chápu že má každý svojí modlu ale ne každý profesionálně komentuje a to do komentování nepatří.Připadá mi podle komentování že ostatní jsou druhořadý jezdci.A bohužel Ondra Ježek přitakává

McLarenysta  |  17. 06. 2019 08:22

Zde je vidět, jak je vše subjektivní. Dole kolega zase píše, že pan Svoboda fandí Quartarovi. Tak komu teda? Na druhou stranu si pamatuju, když neměl konkurenci Rossi, jezdil pořád o třídu před ostatníma a komentátoři říkali, jak je fantastickej. Byl a nic jiného říkat nemohli, takže i v případě MM, když prohodí, že je nepřekonatelnej, tak to tak prostě je a něco říkat musí.
A Ondra pořád doplňoval, že kdyby nebylo toho pádu, jel by Dovi na vítězství nebo, když Vašek říkal, že jede Rabat na 9 místě, tak by jel Abája taky v první desítce, tak poznamenal, že opět vzhledem k pádům kdo ví, jak by to bylo apod.
OK, nemáš rád MM, já zase Rossiho, ale trošku objektivity

Vaška Svobodu znám osobně a můžu tak bezpečně potvrdit, že on fandí všem, ve všech kubaturách.

A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Mám od toho velké očekávání

Tak Lorenzo neskutečně posral celej závod, kterej vypadal, že bude fakt dobrej...Ted budeme muset poslouchat Svobodu jak fandí QuartararoviPřihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


15:49 | Petrucci v jednom z rozhovorů potvrdil, že s ním Ducati pro příští rok už nepočítá. Dovi pravděpodobně zůstane, ale ze strany Ducati to ještě nebylo oficiálně potvrzeno.
15:40 | Dnes jsou to 4 roky, co zahynul Luis Salom. odkaz
31. května | Za pár okamžiků začíná virtuální GP Velké Británie: odkaz
29. května | Kvůli koronaviru se ruší GP Velké Británie a GP Austrálie.
22. května | Dnes jsou to tři roky, co zemřel Nicky Hayden. odkaz