MotoGP: Márquez v závěru překonal Quartarara a vítězí v Misanu

vloPa19  |  15. 09. 2019 11:58

Vim, že jenom sedim na prdeli, zatimco naši kluci to pálej dvoustovkou na okruhu, ale opravdu si nemůžu pomoct. Ještěže dneska odpadla polovina jezdců a naši si to tak mohli odkroužit na bodech. Pro Salače to byla jedinečná možnost prokázat, že fakt do tý desítky, jak velkohubě řikal, patří. Místo toho se jenom zavěsil za Ramiréze a jenom profitoval z pádů. Vždyť se staćí jenom podívat na tabulku. Odpadli všichni, co jsou etablovaný v desítce.... Nebejt toho, skončil by dvacátej. Normálně oběma klukům držim pěsti, ale sledovat tenhle závod bylo dost deprimující.

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

10:53 | Salač je naštěstí v pořádku. odkaz
10:52 | Filip Salač musel po pádu ve třetím tréninku na prohlídku do zdravotního střediska. odkaz
15. září | Quartararo a jeho dvojníci: odkaz
13. září | Morbidelli slaví své první vítězství v MotoGP. Stal se tak pátým jezdcem, který v letošním roce vyhrál závod MotoGP a zároveň je čtvrtým jezdcem, pro kterého to letos byla jeho první výhra v MotoGP. odkaz
13. září | Remy Gardner nenastoupí do dnešního závodu, protože má zlomenou ruku a nohu.