Dixon zůstane v MotoGP i při Velké ceně Aragonie

Jake Dixon pojede svůj druhý závod v MotoGP. Na Dixonovo místo v Moto2 se v Aragonii posune John McPhee a místo Johna McPhee pojede v Moto3 Syarifuddin Azman.
Dixon zůstane v MotoGP i při Velké ceně Aragonie

Minulý týden si Jake Dixone ve Velké Británii poprvé vyzkoušel závod v MotoGP. Tým Petronas Yamaha SRT byl s jeho debutem v královské kubatuře spokojený, takže jezdec pojede ještě jeden závod – konkrétně Velkou cenu Aragonie, která je na programu příští týden.

V Británii nahradí Viňalese Crutchlow a místo Morbidelliho pojede Dixon

V Británii nahradí Viňalese Crutchlow a místo Morbidelliho pojede Dixon

Dixonovo místo v Moto2 tentokrát obsadí John McPhee, který aktuálně v barvách Petronasu jezdí ve třídě Moto3.

A v nejslabší kubatuře při závodě v Aragonii dostane šanci závodník z Malajsie - Syarifuddin Azman, který je jezdcem série FIM CEV Repsol. Pro tohoto jezdce to bude jeho premiéra v MS silničních motocyklů.

Zdroj: Sepang Racing Team, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

11:38 | Deniz Öncü, který měl dnes dopoledne těžkou nehodu, už chodí po paddocku: odkaz
11:36 | Alberto Surra, který měl dopoledne těžký pád, má bolesti ruky a navíc také dostal velkou ránu do hlavy. Zítra ráno bude muset na další prohlídku k lékařům.
11:30 | Valentino Rossi, který se svou partnerkou očekává narození dcery, si pro závod v Misanu připravil speciální růžovou helmu. odkaz
10:06 | Trénink byl opět restartován. odkaz
10:03 | Další červená vlajka: Trénink třídy Moto3 byl opět přerušen. Surra a Kunii měli v jedenácté zatáčce incident. Surra je v péči lékařů a měl by být při vědomí. odkaz