Dopoledne kraloval v Silverstonu Španěl Espargaró, Kornfeil desátý

Nejrychlejším časem se v zahřívacím tréninku předvedl jezdec týmu Tuenti Racing Espargaró, druhý byl vítěz kvalifikace Márquez a třetí domácí borec Smith. Český závodník Jakub Kornfeil zajel perfektní desátý čas.

Silverstone, Velká Británie

- teplota: 15°C
- teplota povrchu: 18°C
- vlhkost: 33%

GP Velké Británie - 125ccm, Warm-Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 2'14.841
2 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 2'15.418 0.577
3 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 2'15.836 0.995
4 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 2'16.331 1.490
5 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 2'16.390 1.549
6 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 2'17.741 2.900
7 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 2'18.135 3.294
8 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 2'18.472 3.631
9 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'18.516 3.675
10 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 2'18.636 3.795
11 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'18.688 3.847
12 Alexis MASBOU FRA Ongetta Team Aprilia 2'18.699 3.858
13 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 2'18.734 3.893
14 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 2'18.771 3.930
15 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 2'18.777 3.936
16 Jasper IWEMA NED CBC Corse Aprilia 2'19.051 4.210
17 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'19.256 4.415
18 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 2'19.286 4.445
19 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 2'19.807 4.966
20 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 2'19.844 5.003
21 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'20.046 5.205
22 Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia 2'20.169 5.328
23 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'20.564 5.723
24 Lorenzo SAVADORI ITA Matteoni CP Racing Aprilia 2'20.912 6.071
25 Luca MARCONI ITA Ongetta Team Aprilia 2'21.224 6.383
26 James LODGE GBR RS Earnshaws Motorcycles Honda 2'22.055 7.214
27 Michael VAN DER MARK NED Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'22.140 7.299
28 Taylor MACKENZIE GBR KRP Honda 2'22.324 7.483
29 Danny KENT GBR Aztec Grand Prix Honda 2'22.779 7.938
30 Deane BROWN GBR Colin Appleyard/Macadam Racing Honda 2'23.581 8.740
31 Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'23.695 8.854
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00