Dovi se zdravotně cítí dobře, ale se svou rychlostí už tak spokojený není

Andrea Dovizioso měl před týdnem těžký pád. Po testu v Misanu uvedl, že se fyzicky cítí dobře, ale se svou rychlostí v testu moc spokojený není.

Před týdnem měl Andrea Dovizioso dost těžkou nehodu, když narazil do Quartararova ležícího stroje. Oba jezdci skončili v nemocnici, ale brzy zase byli propuštěni. Oba dva pak nastoupili do testu v Misanu, který se konal jen pár dní po jejich nehodě. Quartararo tam byl ze všech nejrychlejší, Dovimu se ovšem příliš nedařilo. S časem 1:33,499 skončil Dovi až na sedmnácté pozici. Sice na rozdíl od ostatních nepoužil extra měkkou zadní směs, přesto však se svým časem není spokojen.

Bezprostředně po nehodě ve Velké Británii měl Dovi problém s pamětí, ale jak sám později uvedl, paměť se mu rychle vrátila a nehodu si vybavuje celou. Po nehodě jej také trápila bolest boku, ale i to už je lepší.

MotoGP: Quartararo kraloval i druhému dni testů

MotoGP: Quartararo kraloval i druhému dni testů

„Naštěstí se mi podařilo absolvovat jeden a půl dne testování a fyzicky jsem v pořádku," uvedl Dovi po testu v Misanu. „V posledních dnech jsme doma odvedli skvělou práci, podařilo se mi znovu dostat do dobré kondice a v testu se mi dařilo zajíždět potřebná kola, přestože mě to ještě pobolívá. Je opravdu důležité, že jsme zde mohli testovat, protože tu jednak byli všichni jezdci a navíc je dráha oproti loňskému roku jiná, s menší přilnavostí. S ohledem na závod jsme dokázali otestovat dost zajímavých věcí – nový materiál i nová nastavení. S naší rychlostí nejsem moc spokojen, ale je podstatné, že jsme se testu zúčastnili a teď už se budeme co nejlépe připravovat na nadcházející závodní víkend,“ uzavřel Ital.

Zdroj a foto: Ducati a facebook Andrea Doviziosa

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz