Dovizioso opět testuje motocykl Aprilia

Andrea Dovizioso tento týden absolvuje svůj druhý test s motocyklem Aprilia. Tentokrát se test koná v Mugellu.
Dovizioso opět testuje motocykl Aprilia

Minulý měsíc Andrea Dovizioso absolvoval svůj první test s motocyklem Aprilia RS-GP 2021. Tehdy test probíhal na jihu Španělska – v Jerezu. Po svém prvním testu Dovi hodně hovořil o nutnosti přizpůsobení své jízdní pozice motocyklu Aprilia RS-GP.

Andrea Dovizioso testuje motocykl Aprilia - aktualizováno

Andrea Dovizioso testuje motocykl Aprilia - aktualizováno

Během prvního testu se Dovi a Aprilia rovnou domluvili na dalším testu, který se koná tento týden v Mugellu. Program začal dnes a bude pokračovat ještě zítra. Nicméně předpověď počasí není zrovna příznivá. Očekává se déšť.

Pokud ovšem nakonec alespoň jeden den bude počasí přát, dráha zůstane suchá a test bude probíhat ke spokojenosti obou stran, nelze vyloučit, že by se Aprilia mohla s Dovim domluvit na případném startu na divokou kartu během některého z letošních závodů. O této možnosti už se totiž delší dobu spekuluje, nicméně oficiálně to ještě nebylo potvrzeno.

Zdroj: motogp.com, foto: gresiniracing.com

  • 13. 5. 2021 12:40 mandarinka33333 B-]
  • 13. 5. 2021 12:40 mandarinka33333 :-D
26. června | Jezdci Aprilie dnes slavili. Viňales se poprvé od svého přestupu k Aprilii dostal na podium a Espargaro navzdory kolizi s Quartararem dojel čtvrtý. odkaz
26. června | Quartararo se byl po závodě omluvit Espargarovi... odkaz
26. června | Bagnaia slaví vítězství a Bezzecchi se dnes poprvé v kategorii MotoGP podíval na podium. odkaz
26. června | Dnešní podium v Assenu: odkaz
26. června | Fabio Quartararo dnes neměl dobrý den. V závodě upadl hned dvakrát. Po druhé nehodě už musel definitivně odstoupit. odkaz