Druhý den SIC Day ovládl Chareyre, druhý je Dovizioso

V neděli pokračoval tradiční SIC Day druhým dnem. Z výhry se raduje Thomas Chareyre. Druhý skončil jezdec MotoGP – Andrea Dovizioso.

V neděli proběhlo v Misanu pokračování letošního ročníku SIC Day. Tyto závody se jezdí na počest zesnulého Itala Simoncelliho.

Závody probíhají na ploché dráze. V sobotu byl nejúspěšnějším Rakušan Höllbacher, který jezdí závody supermotard. Druhé místo obsadil staronový jezdec Moto2 – Mattia Pasini.

O tomto víkendu probíhá SIC Day: První závod vyhrál Höllbacher

Druhý závod se jel v neděli a vítězství se tentokrát dočkal Francouz Thomas Chareyre – jezdec kategorie supermotard. I v neděli skončil na druhé pozici jezdec, který je známý ze světového šampionátu silničních motocyklů. Tentokrát to byl Andrea Dovizioso. Podium nedělního závodu doplnil dvanáctinásobný italský národní šampion Ivan Lazzarini.

Sobotní vítěz Lukas Höllbacher skončil těsně pod pódiem. Pátou příčku obsadil Mattia Pasini.

Víkend v Misanu se nenesl jen ve znamení závodů na ploché dráze, ale součástí programu byla i exhibice různých závodních vozů a motokár.