Druhý den ve Valencii kraloval Julián Simón

Druhý den testu na dráze španělského okruhu byl nejrychlejším jezdcem Julián Simón z Mapfre Aspar. Španělský jezdec brilantně zvládá přechod z motocyklu třídy 125ccm na stroj Moto2 a určitě patří mezi favority v boji o titul.

 

Test Moto2 - Valencie, úterý 2. března 2010:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1. Julian Simon SPA Mapfre Aspar Team RSV 01:37,156
2. Kenny Noyes USA Jack&Jones-Banderas Promoharis 01:37,371 + 0,215
3. Toni Elías SPA Gresini Racing Moriwaki 01:37,540 + 0,384
4. Claudio Corti ITA Forward Racing Suter 01:37,579 + 0,423
5. Yuki Takahashi JAP Tech 3 Racing Tech 3 01:37,635 + 0,479
6. Alex De Angelis SMA Scot Racing Team Scot 01:37,901 + 0,745
7. Thomas Lüthi SUI Interwetten Moriwaki Moriwaki 01:38,056 + 0,900
8. Yonny Hernandez COL Blusens-STX BQR-M2 01:38,144 + 0,988
9. Fonsi Nieto SPA G22 HolydayGym Moriwaki 01:38,151 + 0,995
10. Valentin Debise FRA WTR San Marino Team ADV 01:38,190 + 1,034
11. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing RSV 01:38,260 + 1,104
12. Jules Cluzel FRA Forward Racing Suter 01:38,301 + 1,145
13. Raffaele De Rosa ITA Tech 3 Racing Tech 3 01:38,426 + 1,270
14. Sergio Gadea SPA Pons Racing Pons Kalex 01:38,456 + 1,300
15. Axel Pons SPA Pons Racing Pons Kalex 01:38,459 + 1,303
16. Gabor Talmacsi HUN Speed Up Speed Up 01:38,512 + 1,356
17. Anthony West AUS MZ Racing Team MZ 01:38,523 + 1,367
18. Alex Baldolini ITA Caretta Technology Race I.C.P. 01:38,542 + 1,386
19. Mike Di Meglio FRA Mapfre Aspar Team RSV 01:38,572 + 1,416
20. Vladimir Ivanov RUS Gresini Racing Moriwaki 01:38,614 + 1,458
21. Shoya Tomizawa JAP Technomag-CIP Suter 01:38,681 + 1,525
22. Arne Tode GER Racing Team Germany Suter 01:38,783 + 1,627
23. Stefan Bradl GER Viessmann Kiefer Racing Suter 01:38,893 + 1,737
24. Joan Olive SPA Jack&Jones-Banderas Promoharis 01:38,940 + 1,784
25. Alex Debon SPA Aeroport Castello-AJO FTR 01:38,977 + 1,821
26. Niccolo Canepa ITA Scot Racing Team Scot 01:39,045 + 1,889
27. Dominique Aegerter SUI Technomag-CIP Suter 01:39,133 + 1,977
28. Scott Redding GBR Marc VDS Racing Team Suter 01:39,198 + 2,042
29. Mashel Al Naimi QAT Blusens-STX BQR-M2 01:39,212 + 2,056
30. Robertino Pietri VNZ Italtrans S.T.R. Suter 01:39,339 + 2,183
31. Andrea Iannone ITA Speed Up Speed Up 01:39,999 + 2,843
32. Lukáš Pešek CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 01:40,254 + 3,098
33. Vincent Lonbois BEL Marc VDS Racing Team Suter 01:40,525 + 3,369
34. Simone Corsi ITA JiR Moto2 TSR 01:40,766 + 3,610
35. Vladimir Leonov RUS Vector Kiefer Racing Suter 01:40,768 + 3,612
36. Mattia Pasini ITA JiR Moto2 TSR 01:40,858 + 3,702
37. Yanninck Guerra SPA G22 HolydayGym Moriwaki 01:41,072 + 3,916
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00