Druhý den ve Valencii úřadoval Julián Simón

V pátek testovali druhým dnem nižší kubatury mistrovství světa silničních motocyklů. Za dnes nejrychlejším Španělem se umístil Takahaši, Iannone, Lüthi a první pětku uzavřel Márquez.
Druhý den ve Valencii úřadoval Julián Simón

Vicemistr kubatury Moto2 za rok 2010 Julián Simón z Mapfre Aspar si v pátek zajel na okruhu ve Valencii pro nejlepší čas 1´36,0 sekundy. Stal se tak nejrychlejším jezdcem dne. Zajímavostí bylo, že rovných deset jezdců dnes zajelo časy pod hranici jedné minuty a sedmatřiceti sekund.

Druhý čas patřil jezdci Gresini Racing Jukimu Takahašimu, třetí byl Ital Andrea Iannone z týmu Speed Master, čtvrtý čas v neoficiální výsledkové listině patří Švýcaru z týmu Interwetten Paddock M2 Racing Thomasi Lüthimu a první pětku nejrychlejších uzavřel Marc Márquez v sedle Suteru Catalunya Caixa Repsol.

Vítěz (spolu s Italem Iannonem) úvodního dne testu ve Valencii Alex De Angelis v pátek obsadil devátou příčku.

Test Moto2 pokračuje zítra posledním dnem.

Valencie, Španělsko - Test Moto2 - 11. února 2011:

P. Jezdec Tým Motoykl Čas
1 Julián Simón Mapfre Aspar Suter 1'36.0
2 Yuki Takahashi Gresini Racing Moriwaki 1'36.2
3 Andrea Iannone Speed Master Suter 1'36.3
4 Thomas Luthi Interwetten Paddock M2 Racing Suter 1'36.4
5 Marc Márquez Catalunya Caixa Repsol Suter 1'36.6
6 Michele Pirro Gresini Racing Moriwaki 1'36.6
7 Scott Redding Marc VDS Racing Suter 1'36.6
8 Simone Corsi Ioda Racing Project Ioda 1'36.6
9 Alex De Angelis JiR Moto2 Motobi 1'36.8
10 Stefan Bradl Viessmann Kiefer Racing Kalex 1'36.8
11 Mika Kallio Marc VDS Racing Suter 1'37.0
12 Jules Cluzel Forward Racing Suter 1'37.1
13 Randy Krummenacher GP Team Switzerland Kiefer Racing Kalex 1'37.4
14 Raffaele de Rosa G22 Racing Moriwaki 1'37.5
15 Yonny Hernandez Blusens STX FTR 1'37.5
16 Mike DiMeglio Tech 3 Racing Tech 3 1'37.6
17 Esteve Rabat Blusens STX FTR 1'37.7
18 Xavi Forés Mapfre Aspar Suter 1'37.7
19 Claudio Corti Italtrans Suter 1'37.8
20 Alex Baldolini Forward Racing Suter 1'37.8
21 Bradley Smith Tech 3 Racing Tech 3 1'38.0
22 Kev Coghlan Motorsport 69 FTR 1'38.0
23 Mattia Pasini Ioda Racing Project Ioda 1'38.3
24 Max Neukirchner MZ Racing MZ 1'38.5
25 Dominque Aegerter Technomag CIP Suter 1'38.6
26 Santiago Hernández SAG Team FTR 1'38.6
27 Anthony West MZ Racing MZ 1'38.8
28 Kenny Noyes Avintia STX FTR 1'38.9
29 Robertino Pietri Italtrans Suter 1'39.4
16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00