Foto: Pramac Racing

| Foto: Pramac Racing

 Foto: Pramac Racing
 Foto: Pramac Racing
 Foto: Pramac Racing
 Foto: Pramac Racing
16
Fotogalerie

Fotografie: Pramac Racing odhalil své nové barvy pro letošní rok

Tým Pramac Racing dnes v Bahrajnu představil svůj letošní stroj v novém zbarvení. Za tým v této sezóně pojedou Jorge Martin a Franco Morbidelli.

Všechny týmy MotoGP již mají za sebou letošní oficiální prezentace. Posledním týmem, na který se čekalo, byl Pramac Racing, ale čekání už je u konce. Tým 28. února 2024 večer předvedl své letošní stroje Ducati v novém zbarvení.  Dějištěm prezentace byl Bahrajn, kde se tento týden jede Velká cena Bahrajnu formule 1.

Tým Pramac Racing se loni stal šampionem mezi týmy. Jorge Martin až do posledního závodu bojoval o titul v šampionátu jezdců, ale nakonec se musel smířit s druhým místem. Španěl u týmu zůstává i v letošním roce. Místo Johanna Zarca, jenž za tým závodil v předchozích letech, letos pojede Franco Morbidelli. Ital ovšem zatím neměl moc možnost se sžít se svým novým strojem. Zatím s motocyklem Ducati testoval loni v listopadu ve Valencii. Oficiální testy v Malajsii a v Kataru už ale musel vynechat, protože se v lednu zranil při soukromém testu v Portugalsku.

Foto: Pramac Racing

Doporučujeme

Články odjinud