GP Thajska se pojede dle plánu, koronovirus ji neohrozí

Ohledně GP Thajska dosud panovala nejistota, zda bude možné závod odjet v původním termínu. Nyní již ale bylo oficiálně potvrzeno, že se pojede dle plánu.

Termín letošní GP Thajska byl dosud nejistý kvůli nebezpečí v podobě koronaviru. Vzhledem k tomu, že se Thajsko nachází blízko epicentra nákazy, zvažovala se možnost, že by termín závodu mohl být posunut.

Carmelo Ezpeleta (šéf Dorny) před několika dny prohlásil, že požádal thajskou vládu o podrobnější informace týkající se možného rizika.

Březnový termín GP Thajska je v ohrožení kvůli koronaviru

Březnový termín GP Thajska je v ohrožení kvůli koronaviru

Po komunikaci s thajskou vládou nyní FIM, IRTA a Dorna potvrzují, že se závod v Thajsku může bezpečně odjet. K odkladu termínu tedy nedojde. Závod se pojede dle plánu, čili ve dnech 20. až 22. března.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz